şükela:  tümü | bugün
  • rasim öztekin'in babası gibi oyuncu kızı..
  • çok güzel hareketler bunlar'da şişmanlık konusuyla ilgili bilimum skeçte rol alan 1987 doğumlu bkm mutfak oyuncusu..
  • sadece benmiyim bilmiyorum ama bu kızın yüzü gerçekten çok güzel.skeçlerde son bölümlerde daha fazla rol alması oyunculğunun da ne kadar iyi olduğunu ortaya çıkardı.neden eskiden sadece bir kaç cümlelik rollerde oynadığını anlamak zor.son bölümlerde oynadığı küçük kız rolünü başkası onun kadar başarılı oynayamazdı bana kalırsa.son programlar da güldürebilen yerler de zaten o skeçlerdi.
  • sürekli şişman şakalarına maruz kaldığı halde gocunmayan,yetenekli,sevimli bkm oyuncusu.tabi toplumun "düz adam" lardan oluşması sebebi ile hakettiği yeri bir türlü bulamayacak o ayrı..
  • hayatımda gördüğüm en güzel şişman. bunun, yüz güzelliğinin yanısıra; şişmanlık kompleksi olmamasından kaynaklandığını düşünüyorum.
  • koyu bir galatasaray taraftarı olup, maça gittiğinde ultra aslanlar'ın tribününde maç izleyen çiçeği burnunda oyuncu. oyunculuk da galatasaraylılık da babasından miras.
  • bohaç skeçlerinde "taamm mııı?" derken ağlamaklı haliyle şirinleşen bkm oyuncusu...sevimli küçük kız çocuğu rolü çok yakışıyor, devamını bekliyoruz...
  • genç, güzel ve başarılı oyuncudur. yüzü ekranı aydınlatır. acaip sempatik biridir. ölmeden önce muhabet edilecekler listeme ilk beşten girer.madem çok hislendim, bir şiir yazayım da tam olsun.

pelin'e

bilgisayar oyunundan şaşı halde kalkıp
    dinlenmek istediğimde
    tv karşısında bir yanda kuru yemiş yerken ve
    light kola eşliğinde

sızmaya çalışırken şaşı şaşı
    battaniyeyi boynuma kadar çekip, az sonra asil ruhumu tvye teslim edecekkene
    inanılmaz ama tam da ayağımı pufa uzattığım zamanda rastladım, bir daha da bırakmam
    o gün bugündür pozitifim kendisine.