şükela:  tümü | bugün
  • zayıfladığı zaman yeni bir ilişkiye başladığı için başlığa bak amk dedirten olaydır. nereden biliyorsunuz oğlum insanların iç dünyasını? hadi gazete böyle bir haber yapıyor, hiç mi sorgulamıyorsunuz lan. gazete ne yazarsa doğrudur mantığı bu ülkenin ciddi problemi gerçekten.
  • kilosuna göre sevgili yapıyor kız ne güzel. huyu huyuna kilosu kilosuna
  • (bkz: pelin öztekin sen misin)

aslında okuyup geçecektim, entry girmeyecektim ama 2nci yorumu okuyunca aklıma bu bakınız geldi!

az bi göz var nizam var.
    gazetelerin yazmasına gerek yok!
    zayıflayınca bıraktı mı bıraktı.
    şimdi çıkıp ''lisede platonik olarak aşıktım'' demesi hiç olmamış.
  • bilmeden konuşmanın inanılmaz rahatlığı ve ilgi çekme merakı ile ortaya atılmış laf. zayıfladıktan sonra terkedilmiş bir kadın ve üstünden zaman geçtikten sonra bu kadının yeni bir insanla birlikte olmaya başlaması durumu. kime neee, kime ne?
  • onu bunu bilmemde bu memlekette kadınin batilisida doğulusuda,şişkosuda zayifida ,evliside bekarıda,zenginide fakiride,egitimliside cahilide erkek birse kendisi ikidir.erkek bu memlekette ne haltlar karistiriyorsa kadını iki katıni karıştırıyordur.tek bir farkla sıkıştığında masum rolüne bürünüp boku başkasina atarak.
  • en büyük fedakarlığım bir kadın için 70 kilo verdim. yaptığım için pişman değilim. ona buradan teşekkür ederim ama terketti. iyi de oldu ben terketseydim yemedigim küfür kalmazdı. sayesinde 10 kat daha özgür birey haline geldim.
  • belki eski sevgilisi şişman seviyordu bilemeyiz. tlc tv'yi izleyen varsa zayıflamanın o kilolardaki bedeli bozulmuş iğrenç vücut olabiliyor yani bence sıkıntılar oluştu ayrıldılar sonuçta ünlü güzel kadın yeni denizlere yelken açmış.
  • ve o malum soru (bkz: pelin öztekin kim amk)