1. körpecik bıcır bıcır bir hanımkızımız. nehir erdoğanın 10 sene önceki hali sanki. potansiyeli var. şarkı söylüyor, dizilerde oynuyormuş.
  2. çok hoş bir kişidir kendisi. bir süre akasya durağı'nı kendisi için seyrettiğimi itiraf edebilirim evet. ayrıca buradan selam ederim de nereye ediyoruz tabii o da var, neyse.
  3. özgü namal ın aynısı. yani en azından şuan tv de gordugum hali birebirdir (ilk kez görüyorum kendisini).
  4. henüz 14 yaşındayken mmc adlı müzik kanalında vj'lik yapmaya başlamıştı. sonra mansur ark'ın klibinde arkada dans eden kızlardan biri oldu. sadece dans etmekle kalmayarak bir albüm yaptı. birçok televizyon kanalında programlara katıldı. hıncal uluç kendisiyle ilgili olarak köşesinde ''geleceğin türkan şoray'ı'' dedi. sonunda akasya durağı dizisinde oynadıktan sonra aradığı üne kavuştu.
  5. murat dalkılıç'ın sevgilisiymiş, valla tek tanıdığım nokta bu oldu kendisinde halbuki dizide falan da oynuyormuş. neyse, geçtiğimiz haftasonu soho'da çıkan sevgilisini dinlemeye gelmiş, tuvalette herkese duyurarak: "kelebekte öpüşürken fotoğraflarımız çıkmış yaa" demişti de ordan anladım sevgili olduklarını. süper bir çift olmuşlar, boy ortalaması açısından.
  6. güney amerika pembe dizilerinden fırlamış gibi duran hatun.
  7. inceden evrim akın a mı benziyor yoksa ben mi yamuluyorum..ayrıca çok farklı bir güzelliği var.

pelin sönmez hakkında bilgi verin