şükela:  tümü | bugün soru sor
  • (bkz: pelit)
  • osmanbey şubesinde 180 tl fiyatla 1 kutu çikolata görünümünde 1 kutu spesiyal hezimet sunan,ne tadı ,ne görünümü bu fiyata denk gelen kendini bu konuda bozmuş,baba sen keke pastaya devam dedirtmiş yerli zincir...
  • aşırı pahalıdır.
  • pahalıdır ama değer verdiğiniz bir dostunuza buradan tartolet, ekler ya da kuru pasta almak az bile. fabrikasını gezdim, gözünüz kapalı ürünleri tüketebilirsiniz.
  • bahçesine bile tasmalı köpek kabul etmeyen dükkan. sonra niye starbucks bilmem ne...
  • gorunumu avrupa, zihniyeti, yonetimi, isletme kulturu ortadogu olan, aldigimiz her urunle kirasina yardim ettigimiz höde.
  • 6 adet küçük pastaya 96 lira istemesiyle beni benden almış pastane...

bir küçük pasta 16 liraymış... yuh! insafınız kurusun.
  • parmak ısırtan lezzeti ve fiyatlarıyla ünlü bir pastane zinciridir. leventteki şubelerinden oldukça memnunum. ilk maaşımı aldığım gün aileme burdan pasta alıp eve götürdüğüm zaman tanıştık kendisiyle. ama şu da bir gerçek pelitin yıllardır pahalı olduğu bilinen bir şeydir. paran varsa alırsın. ha benim param yok evde kendim yapıyorum. çok güzel oluyor. gelip burda kücük pasta 16? miş vay şerefsizler demek komik yani...
  • ürünleri o kadar pahalı fiyata satmak ki pastaların satılana kadar bayatlaması.
  • 20 liraya pasta (uludağ pastası) satan yer. söz konusu pastadan hazzetmem ve en son 10 küsur yıl önce yemiştim ama hafızam beni yanıltmıyorsa fena bozmuştur. fiyatı da pek tabii uçmuştur.

öte yandan eklerleri bi' harikadır ve tadı yıllardan beri değişmemiştir ama herkesin damağına hitap etmez. iç kreması çikolatalı olup üstü fazlaca şekerlidir. (evvelce eklerin üzerinde incecik çikolata sosu gezdirirlerdi, süs niyetine bence hoş da duruyordu ama olmazsa olmaz bir şey değil)