• yaptı diye övmeye , yapmadi diye eleştirmeye gerek yok. futbolcudur işini yapması yeterlidir. bu tarz konuları aşmak gerekir .
  • üstteki yazarın entrysine ithafen mauricio lemos yozgatlı mı dediğim hede.
  • ben de yunan olsam hayatta yapmazdım. yunan haklı beyler
  • pelkas neden atatürk’lü pp yapmıyor konusunda değilim. elin fransız italyan topçusu niye atatürk yapmış profilini onu anlamadım.

muhtemelen kulüp haber vermiş. jest yapmak istemişler tüm halka, ama gerek yok kardeşim. türk topçularınız yapsın yeterli, ben samimiyete bakarım. elin italyanı fransızı da çok önemsiyordu sanki 10 kasım’ı.

bırakalım bu işleri. popülizm bunlar.
  • atatürk'ün çok da şeyindeydi..
    not: atatürkçü fb'li
  • akşama kadar iktidar kitlesini gerici, yobaz, baskıcı hükümete destek veriyor diye suçlayan bir kısım sözde aydın, seküler insanı çomara çevirmiş olan ve pelkas dışında kimseyi ilgilendirmeyen durum.

edit: galatasaraylıyım arkadaşlar.
  • 2 sene burada top oynamak için ülkesinde bir ömür boyu vatan haini damgası yemek istememesindendir.

not:bjk
  • yunan liginde futbolcu olsam nikolaos trikupis’in ölüm yıl dönümünde malzemeci dahil fotoğraf koysa ben koymam. nesini anlamıyorsunuz arkadaş sen yaptığında hak, karşı taraf yaptığında faşizm olmuyor.

not: gs

not: fikri hür, vicdanı hür.
  • dertli bir tuş vardı. böyle birşeyler yapılıyordu.

tanım: kendi hür kararıdır.
  • populist ve yavsak degil, karakterli oldugunu gosteren eylem.

adam yunan, ataturk’le derdi var, belki savasta atasini dedesini kaybetmis. saygisizlik yapmadigi gibi yalakalik da yapmasin, yeterli.

basketbol takiminda, gecen sezon kostas sloukas da bir pankarti tutmayarak benzeri bir sey yapmisti ve o da hakliydi.

ibrahim kutluay, panathinaikos’ta oynarken yunan kahramanlari (artik venizelos mudur kimdir bilmem) anma gunlerinde yapti mi bu tip bir eylem. yapmadi. bir yunan vatamdasinin da yapmamasi gayet normal.
hesabın var mı? giriş yap