şükela:  tümü | bugün
  • türkçe bilmeyen yazar.
  • bir de nasil rezil, nasil cahil... seviyesiz bir yazar.
  • yobaz.
  • şu sözlüğe yazar olduğundan beri, türkiyenin dört bi yanındaki varoşlarla uğraşmaktan yılmış yazar. biri fatihte olduğumu zanneder, sikik bilgisini kesinleştirmeden kendini rezil eder, biri pkk sempatizanlığı yapar dava edicem der. biri gelir görgüsüzlük güzellemesi yapar, sonra fukara diyince yobaz der.
  • vurula vurula yalnızca bornozun rengi değişmemiş, aynı zamanda şirazeside kaymış.
  • tahminlerin hiç tutmadığı yazar. pembe bornozu eşcinselikle bağdaştıran insanlarda ancak bu leş coğrafyadan çıkar. şaşırtmaz. özelden küfür eden islamcı misyonerlerce "eşcinsel" kavramıyla aşağılanmaya çalışılır. daha bebekken çocuğuna erkek diye mavi kız diye pembe giydirip, erkeğin pipisini sallattıra sallattıra gezidirip, kız "çocuğa" "ört o eteği!" diyen karaktersiz arap sevicilere gerçek yüzünü gösteren yazardır. karaktersizlere dert olur.

eşcinsellik bir hakaret şekli değildir gerizekalı yobazlar.

eşcinsellik sizin küçücük kızlara hallenmenizden %100 daha masum ve doğal bir süreçtir.

sanal bir sistem üzerinden eşcinsel bile olmayan bir kimliğe eşcinsellik üzerinden bu kadar kin, nefret, ve "tehtit" savuranlar pek tabii ağzı oruçludur. iki lafından biri allahtır. arap sevicidir. islam misyonerliği yapar. amaaaa küfürsüz cümlesi yoktur. işte arap sevici. işte müslüman.

(bkz: kurukafakarafaruk)
  • comar.
    bkz: #69374821
    cevap yetistirdigi entry su: #69372267

edit: olayi bilal'e anlatir gibi anlatmak lazim. otellerin haksiz plaj gaspina dair baslikta, suserin teki (bodybuilder nickli), "rahatsiz oluyorsaniz, havuzla yetinin plaja gelmeyin, plajda taciz olursa gorevlilere sikayet edin" ayarinda bir entry girmis. pembe bornozlu da, bu suser'e "tacizcisin sen, git anani ellet" ayarinda bir entry girmis. bunun uzerine, pembe bornozlu hakkinda ustteki entry'yi girdim. comar oldugunu dusunuyorum, zira kanunsuzlugu savunan (hele mevcut bir hakla ilgili kanunsuzlugu savunan), herkesin comar oldugunu dusunuyorum (kendilerinin ne oldugunu goremeden, baska comarlar gelecek diye plajlarin ozgur olmasini istemiyorlar).
    o baslikta, hak gaspi yonundeki kanunsuzlugu savunan herkesin nick'ine gelip "comar" diye yazmadim. pembe bornozlu'nun nickaltina yazma sebebim, ustune okudugunu bile anlamaktan aciz olup, abuk subuk kufurler etmesi.
    bende de kabahat var tabi, derdimi ilgili baslikta halledebilirdim. ne yazik ki, sacma sapan yazan, hakaretler savuran bir de bununla gurur duyan comarlari (ya da varos gullerini) gorunce kendime engel olamiyorum.

not: bodybuilder'la -tabi ki- ayni kisi degilim. kufurden rahatsiz olmak icin, illa bana edilmesi gerekmiyor (kendilerinden baska kimseyi umursamayan comarlar anlamaz).
  • tanim: comar.
    comarin hakaret edesi gelmis:

gelen kutusu » @pembe bornozlu adam
    (#69381324) noldu lan tacizci orospu çocuğu yediremedin mi? söylediklerinin arkasında duracaksın. çomar diye özgecan gibi kurbanları mini etek giyiyormuş diye eleştiren kansızlara denir. tıpkı senin gibi. senin gibi tacizi meşrulaştıran orospu çocuklarına haram bu hayat. siktir git babandan başlayarak tecavüzcü aşağılık zihniyetinizi eğit. ondan sonra benimle ayno yerde denize girebilirsib belki. kadına saygı duynayı becerebildiğin zaman. kadına duyduğun bu nefreti siktir git anana göster önce. siktir git senin gibi barzolara sırayla peşkeş çek ondan sonra insan gibi ülkesinde denize girebilmeyi isteyen benim gibi adamlara çpmae dersin. kansız tacizci seni.

12.07.2017 02:39
    esseksurprizi -> pembe bornozlu adam: kadina saygi duydugunuz icin mi kadinlik uzerinden hakaret ediyorsunuz? kirosunuz, kabul edin. uc kurus paranizla kendinizi ozel sanmak istiyorsaniz, avrupa'da elit bir mekanda, geceligi 1000 euro'dan baslayan otellere gidin. turkye'deki, geceligi max 1000 tl otele giderek ozel oldugunuzu saniyorsaniz eziksiniz.

12.07.2017 02:43
    siktir lan tacizci piç.

12.07.2017 02:45
    git de ananı dikizle hadi. sana o yakışır.

12.07.2017 02:45
    senin gibi orospu çocuklarının ömrü ülkedeki siyasal islam boku bitene kadar.

12.07.2017 02:46
    tadını çıkar.

sonra fetöcüler gibi cumhuriyet laiklik kadın hak özgürlük diye koşturup duracaksınız

esseksurprizi -> pembe bornozlu adam: annenizle bir alip veremediginiz mi var? surekli annelik uzerinden hakaret ettiginize gore sizinki epey yollu olmali. belki onun sermayesinden yiyorsunuzdur.

12.07.2017 02:48
    ahahaha helal sana. çok iyi laf koydun aferin sana.

12.07.2017 02:49
    hadi sahilde dikize devam. ne de olsa hakkın

12.07.2017 02:50
  • nick altı bodybuilder denilen barzonun diğer hesabıyla meşgul edilen yazar. prime devam aslan. tacizci orospu çocuğu seni.

edit: tacizci orospu çocuklarına ettiği küfürlerden gocunmayan yazar.
  • yanlisi ortaya ciktiginda geri adim atmak yerine, kafasindan uydurdugu sanrilara inanan suser. tek hesabim var.
    kendisini cildirtan entrym su: #69381324
    ilgili baslikta tonla comar, utanmadan hukuksuzlugu savunmus. gelip sadece kendi nickaltina yazdim, cunku sahsa ozel hakaret etmis (anani ellet gibi igrenc bir kufur duymamistim daha once). hakaret ettigi suser'in entry'sinde de argo kullanimi var ama edit kismina kadar herhangi bir hakaret yok.

cidden saka gibi. sozde medeniyetiszlikten kacmak icin kanunsuzlugu savunan biri, kufur/hakaret etmeden fikirlerini savunamiyor. kufur/hakaret de tacizdir.