şükela:  tümü | bugün
  • canavar gibi yaziyor, sivri yaziyor, net yaziyor. takip edin.
  • "30 yaşında bekar kadın" başlığına yazdıklarını okumakla insan, türkiye'de kadın haklarının neden gelişemediği konusunda aydınlanma yaşıyor.
    kendi hayat tercihini yapmış, başka kimseye zarar vermeyen, kanuni suç işlemeyen başka bir kadına; kendisinin uygun görmediği bir hayatı yaşadığı için nasıl bu kadar nefret dolu olabildiğini ve tüm bu kategoriye giren insanların mutsuz olduğundan nasıl bu kadar emin olabildiğini anlayamadım doğrusu. sadece bu kadar nefret dolu olduğu için kendisi adına üzüldüm. kocişleriyle övünüp babyshower yapmayan kadınlara karşı savaşında kendisine kolaylıklar, insanlara bakış açısına ilişkin ise sevgi ve saygı diliyorum.
  • hayatla aşk nefret ilişkisi yaşayan romantik yazar.
    saçlarındaki kırmızı, kanamalı ruh halinin rengi.
  • genç yaşta ne istediğini bilecek olgunluğa erişmiş bir yazar.

umarım her şey istediği gibi olur.
  • pelin öztekin'in 153 kilodan 63 kiloya düsmesi başlığında cinsiyet ayrımcılığı yapan ağır bir entry girmiş, 1 dakika sonra ne olduysa silmiş yazardır.

tam da ağzının payını verecektim yazık oldu.

feminizmin cılkını çıkarmamak gerek. karşı cinse hakaret ederek birşeyleri çözemezsiniz.
  • ya kezban ya da kezban taklidi yapan bir troll.
  • erkeklerde the red pill hareketini tetikleyen tam olarak bu ve benzeri kezbanlar işte. kimliğini cinsiyeti üzerine inşa etmiş orta sınıf insanları, birbirinizden iyisine layık değilsiniz.
  • bu kadının entrylerini denk geldikçe takip ederim, afedersiniz ama kezban olduğu fikrine hiç mi hiç katılamadım. hatta bir iddia bu kadar alakasız olurdu.

sözde modernleşmeden, ılık totoluktan, postmodernizm zırvalarından tiksinen bir yazar bana kalırsa... bu postmodernizm zırvalarına isyan eden kadınlara kezban dendiğinin farkındaydım da bu kadarını da beklemiyordum. ayıp.