şükela:  tümü | bugün soru sor
 • ilk meyvelerini vermeye başlamıştır.

  utanın utanın sözlük ahalisi. elalem l tipi kapalı cezaevinde gol atıyor siz burda beceremiyorsunuz.
 • bu ne beyinsizce bir uygulamadır. aklım hayalim almıyor.
  http://www.radikal.com.tr/…eker_baba_oluyor-1171051

  adam onlarca faili meçhul cinayetin sorumlusu olacak, insanları dolandıracak, haraç toplayacak, insanlara işkence edecek sonra adama devlet tarafından cezaevinde keyiflensin diye seks odası tahsis edecekler. her hafta 24 saat bu odayı kullanma hakkı olacak. nasıl aptalca bir uygulamadır bu. cezaevi denen yer insanların suçlarını çekmesi, dünyadaki zevklerden, özgürlüklerden mahrum kalması için olan bir yer değil midir?

  haftada bir gün içki günü olsun, alem yapsınlar, dansöz falan da olsun. cezaevinin mantığı nedir? adamlara dışardaki tüm konforu sağlayacaksan neden ceza işlemekten kaçınsın ki insanlar? dışarıda cinayet işlemek isteyen insanlar rahat olsun içerisi rahatmış, her hafta mala vuracaksınız size tahsis edilen temiz hijyenik bir odada. hiç korkmanıza gerek yok yani içerisi de gayet eğlenceli.

  o cinayetlere kurban gidenlerin aileleri nasıl düşünüyor kim bilir. adamlar senin oğlunu, kızını, eşini, anneni, babanı öldürecekler sonra cezaevinde kadın verilecek ödül olarak. ceza kısmı nerde? bu saçma uygulama insanların yargıya güvenmek yerine kendi işlerini kendilerinin görmesine yol açacaktır. kim kabul eder çocuğunu öldüren bir adamın cezaevinde alem yapacak olmasını. gider öldürür kimseyi tutamazsın. amerikada karşılığı idam olan kasten adam öldürme suçunun türkiyedeki karşılığı bu işte. ulan sanki çok medeni, insan hakları kusursuz bir ülke olduk da bir tek mahkumların cinsel ihtiyaçları kalmıştı sıkıntımız. toplum vicdanını nasıl rahatlatacaksın böyle saçma uygulamalarla?
 • bu kimin fikridir, ne biçim bir uygulamadır, gerçekten insan hayret ediyor. biz suçluların soyu sopu kurutulsun, doğal seleksiyona uğrasın diyoruz, olmadı çalışma kamplarında köpek gibi çalıştırılsın en azından bir boka yarasınlar istiyoruz, devlet suçlulara seks yapsın diye oda veriyormuş. ya bi siktirin gidin ya. ayrıca cinayete müebbet vermeyenin de vicdanını sikeyim.

  allah'ın sapığı, katili, hırsızı hem ekmek elden su gölden besleniyor, üstüne bir de sikişip çoğalıyor. kafanıza sıçayım sizin.

  sabah sabah küfür kotamı doldurdum. onu patlatıram.
 • evli çiftlerin çoğu haftada 24 saat sevişmezken nasıl hükümlülere 24 saat hakkı tanınıyor anlamıyorum. adam eşini kesmiş işte. ceza çekmeye giden adama meyveli sevişme odası nedir ya?
 • cezaevinde ceza çekildiğini değil sefa sürüldüğünü gösterir seks odası. ne güzel iş yahu. ekmek elden su gölden yaşıyor bu suçlular sonra seksim geldi denilince karılarını çağırtıyorlar. böyle iş var mı arkadaş? peki kadın cezaevlerinde durum nedir? kadının seksi geldiğinde kocası gelebiliyor mu?
 • bir de başını tutsaydınız diyeceğim odadır.. adam hapishanede ceza mı çekiyor sefa mı sürüyor belli değil.. ekmek elden su gölden, karı da devletten.. oooh maşallah... 24 saat meyveli odada ver coşkuyu amk..
 • 2015 balayı paketlerinde;
  meyve tabağı ve elma şarabı ikramı ile tercih edilesidir.
 • sanki balayı odası mübarek. elin katilinin, tecavüzcüsünün mutlu mesut sevişmesi için meyve servisi yapılıyor. sen aklımıza mukayyet ol allah'ım.
 • bizimkilerin uydurduğu bir şey değildir. amerika'da da var bundan (en azından oz'da vardı). ilginç bir konu. cinsel ihtiyaçlar yeme, barınma ihtiyacı gibi temel ihtiyaçlar arasında görülüyorsa demek ki...