şükela:  tümü | bugün
 • şu an için bir çaylak olan ama yakın zamanda yazar olarak aramızda bulunacağını tahmin ettiğim, buna inandığım nefis insan, müthiş arkadaş, enfes bibik. son zamanlarda dalinle biji biji yapmasına rağmen neden kürt kokmadığı konusunda düşünüyordu. neyse ki hewalsholders imdadına yetişti de bu dertten kurtuldu. sapına kadar feminist olan bu bebeğin başlık altına ilk entry'yi bir erkek olarak çok affedersiniz girmekten, yüzümde bir gülümse ile onur duyuyorum. yazar alımlarına bakan arkadaşlara seslenmek gerekirse: arkadaş tanıdık, bırakınız girsin. *
 • (bkz: feminazi)
 • iffetsizliği uygarlık diye yutturmaya çalışanlar familyasından standart tip feminazi.

  bundan ayrı olarak, 23 kişiyle olunmasında sorun olmadığını iddia eder, "hayatında 4 kişiyle seks yapmış erkekleri" (ve aslında aynı şekilde kadınları) aşağılar çünkü çok kişiyle yatılmasını bir erdem olarak görür. bunlar hangi topraklarda hangi ebeveynler tarafından yetiştirildi bilmiyorum ama feminist ideolojiye sahip olmaktan başka çareleri olmadığını anlayabiliyorum. evet, bir avuç lunatic feminist olarak ancak birbirinizi sırtını sıvazlayıp "ne iyi ettik de onlarca kişiyle birlikte olduk" dersiniz. aferin, 10 puan.

  (bkz: 23 adamla yatıp geçmişi boşver senleyim diyen kız/@toroslardir benim yurdum)
  ayrıca (bkz: ahlaksızlığa övgü)

  ---ilgili entry'si---
  (bkz: 23 adamla yatıp geçmişi boşver senleyim diyen kız/#68274016)
  görüyorum ki türk dalyaraklarına dert olmuşum. tam sayısını da bilmiyorum ama muhtemelen bundan yüksektir. 25 yaşındayım ve canım istediğinde sevişiyorum. ve merak etmeyin bunca deneyimden sonra sizin gibi hayatında max 4 kere seks yapabilmiş, eline mahkum, hilekar, andaval, ikiyüzlü, kültürsüz, kadının nasıl bir yaratık olduğundan bihaber, seks yaptıkça vajinanın genişleyeceğine inanacak kadar kadın genital organından habersiz, muhtemelen am görünce 3 saniyede boşalan, klitorisin geçiyorum yerini varlığından bile habersiz, bir kadını tatmin edebilme ihtimali sıfırın altında olan barzo abazanlarla beraber olacağı da yoktur bu kadının. ki sanıyorum bütün nefretiniz ve korkunuz da bu noktadan ileri geliyor :)
  yukarıda bir arkadaşın da bahsettiği gibi, bu mentalitede olup da geçmişi boşver senleyim diyen bir kadın da yoktur zaten. yani bu kadın zaten siz mastürbatörleri ilgilendirmiyordur, hayatınız boyunca yanına yaklaşamayacaksınızdır. size ne hakkaten?
  20.05.2017 04:24 pembekeles
  ---ilgili entry'si---
 • badim toroslardir benim yurdum'dan gördüğüm "textbook" bir orospu vakası.

  öncelikle şu veya bu sebepten dolayı kadınlarla beraber olamayan erkekleri aşağılaman nasıl bir insan olduğunu gösteriyor. 23 yaşındayım elime kadın eli değmedi zerre kadar da kompleks yapmıyorum. bir çeşit "shaming tactic" ama yemezler.

  erkekler şarap gibi, kadınlar süt gibi yaşlanır. gençsin, şu an seçici durumunda olduğun için ahkam kesebiliyorsun. taş çatlasa 35 yaşlarında hormonal olarak deli gibi çocuk sahibi olmayı isteyeceksin. aynı yaşlarda artık genç olmadığın için taliplerin ciddi oranda azalacak. erkekler "babalık belirsizliği" dolayısıyla evrimsel olarak kaşar kadınlarla ilişkiye girmekten kaçınırlar, çünkü kimse başkasının çocuğunu büyütmek istemez. yine sikmeye talibin olur ama çocuğuna düzgün bir baba bulamayacaksın. en iyi ihtimal yukarda tarif ettiğin am uğruna her şeye razı, gurusuz bir betayla beraber mutsuz bir evliliğin olacak. o da şanslıysan. büyük ihtimal yaşıtlarının bebeklerine duygulanıp "evlenilecek erkekler nereye gitti?" diyerek yalnız başına ağlayacaksın. kedi alma klişesine de girersen bu entry aklına gelsin. <23 erkekten sonra hayat tarzında değişiklik yapabilir misin bilmiyorum ama bil ki özenilecek bir yolda değilsin. sana söylenen ideolojik zırvalara kanma. biraz evrimsel psikoloji, biyoloji falan oku...