şükela:  tümü | bugün
 • bir arkadaşlık sitesi. kaşarlar veya tikicanlar tarafından bozulmamış henüz. bakalım ne kadar dayanacaklar. diğer arkadaşlık sitelerinden pek bir farkı da yoktur. paralı üyesi olmadıkça başkasına mesaj da atamıyorsunuz.
  http://www.pembepanjur.com/

  iki yıl sonra gelen edit: yıllar sonra bedavadan kazandığım gold üyelik ile tekrardan girip baktım da teknik olarak hiç birşey değişmemiş site. içerik olarak da herşey aynı. yine kızların %98'i kezban, %90'ının mutlaka yazdığı yazılarda yazım hataları var, %95 kadarının fotoğrafı yok, %80 kadarı içkiyi hiç içmiyor, %60 kadarı lise, %30 kadarı önlisans mezunu.

  ek olarak sitedeki kadın yokluğunun çaktırılmaması için önerilen üyelerdeki kriterleri kafasına göre değiştirmeye de başlamışlar. diyelim ki 25-30 yaş aralığında istanbul'da yaşayan kadın bakıyorum abi diyorsun. site gidiyor 20-35 yaş aralığında marmara bölgesinden kadınları karşına diziyor. veya alkol içsin istiyorsun, namaz kılanı getiriyor vs.

  sonuç olarak iki yıl kazandığı onca parayı yemişler, siteye tek kuruş yatırmamışlar. bugüne kadar bir cacık olmayacağı gibi bugünden sonra da bir cacık olmayacak site.

  ha bu arada (bkz: bir arkadaşım ekolü)
 • bugün durup dururken bana mail atıp üye olduğunuz için teşekkür ederiz diyen site. benim için enlarge your penis mailleri gönderen sitelerle aynı kategoride bir sitedir kendileri
 • kultur bakanligindan 350.000 tl destek alan copcatan sitesi. merak ediyorum bu destegi hangi kulturel aktivite icin aldi? kultur bakanligi destek verirken hangi kriterleri dikkate aliyor? cok acayip...

  http://www.hurriyet.com.tr/…anat/haber/23297510.asp (12.sira)
 • kültür bakanlığının üzerinden resmen bir skandala imza attığı site. kimse de çıkıp aga bu nedir dememiş.

  bildiğin çöpçatan sitesine 350.000 lira yardım yapmışlar lan.

  http://www.hurriyet.com.tr/…anat/haber/23297510.asp

  12. sırada
 • inşallah mütedeyyin hanım kızlarımızla delikanlılarımızı hayırlı bir izdivaçta bir araya getirerek, en az üç çocuk ile topluma katkıda bulunacak sosyal sorumluluk projesi. kültür bakanlığından ne kadar yardım alsa az. sosyal devlet bunu gerektirir.
 • bu sitede tanisarak evlenen ciddi bir kitle var. kullanicilarin gercek kisiler olmasi fark yaratiyor. geyik icin girilecek bir yer degil.
 • islami usüllerle çalışan bir çifleşme sitesi. yurdum kezbanlarının mutluluk tariflerinde evlerinin penceresinde mutlaka bulunmasını istedikleri nesnedir aynı zamanda.
 • benimde merak ettiğim ve hatta hakkında pembe panjur ücretlimi diye merak edip araştırma yaptığım sitedir.
 • siteye üye olduğum süre boyunca 3 kızla tanıştım.ikisi beni bıraktı. diğeri ile de nişanlıyken ayrıldık(ben bıraktım)

  ama bunlar demek değil ki evlilik siteleri ile kısmet işleri olmaz..sadece biraz dikkatli olmak gerekiyor..sizlere önerim; tanıştığınız (daha doğrusu size dönüş yapan) kişiyle uzunca bir süre (o kişi ile ilgili iyice bir bilgiye sahip olana kadar) bilgisayarda konuşun.sonrasında bir kafede buluşun.
 • giriş kısmında tuhaf gülüşlü bir bayanı bulunduran sitedir. üst dudak ve dişler ilgi çekici.

  http://i.imgur.com/pekmv2j.jpg