*

 • bir arkadaşlık sitesi. kaşarlar veya tikicanlar tarafından bozulmamış henüz. bakalım ne kadar dayanacaklar. diğer arkadaşlık sitelerinden pek bir farkı da yoktur. paralı üyesi olmadıkça başkasına mesaj da atamıyorsunuz.
  http://www.pembepanjur.com/

  iki yıl sonra gelen edit: yıllar sonra bedavadan kazandığım gold üyelik ile tekrardan girip baktım da teknik olarak hiç birşey değişmemiş site. içerik olarak da herşey aynı. yine kızların %98'i kezban, %90'ının mutlaka yazdığı yazılarda yazım hataları var, %95 kadarının fotoğrafı yok, %80 kadarı içkiyi hiç içmiyor, %60 kadarı lise, %30 kadarı önlisans mezunu.

  ek olarak sitedeki kadın yokluğunun çaktırılmaması için önerilen üyelerdeki kriterleri kafasına göre değiştirmeye de başlamışlar. diyelim ki 25-30 yaş aralığında istanbul'da yaşayan kadın bakıyorum abi diyorsun. site gidiyor 20-35 yaş aralığında marmara bölgesinden kadınları karşına diziyor. veya alkol içsin istiyorsun, namaz kılanı getiriyor vs.

  sonuç olarak iki yıl kazandığı onca parayı yemişler, siteye tek kuruş yatırmamışlar. bugüne kadar bir cacık olmayacağı gibi bugünden sonra da bir cacık olmayacak site.

  ha bu arada (bkz: bir arkadaşım ekolü)
 • inşallah mütedeyyin hanım kızlarımızla delikanlılarımızı hayırlı bir izdivaçta bir araya getirerek, en az üç çocuk ile topluma katkıda bulunacak sosyal sorumluluk projesi. kültür bakanlığından ne kadar yardım alsa az. sosyal devlet bunu gerektirir.
 • bu sitede tanisarak evlenen ciddi bir kitle var. kullanicilarin gercek kisiler olmasi fark yaratiyor. geyik icin girilecek bir yer degil.
 • kültür bakanlığından aldıkları 350.000 tl destek sayesinde duymuştum bunları. bu aralar sık sık utorrent'te reklamlarını görüyorum. çok iyi düşünmüşler gerçekten. bakanlığı da alkışlıyorum, türk gençliğini porno lobisinden kurtarmak için yalnızca üçyüzellibintürklirası vermişler senin benim vergimden.