*

 • bir arkadaşlık sitesi. kaşarlar veya tikicanlar tarafından bozulmamış henüz. bakalım ne kadar dayanacaklar. diğer arkadaşlık sitelerinden pek bir farkı da yoktur. paralı üyesi olmadıkça başkasına mesaj da atamıyorsunuz.
  http://www.pembepanjur.com/

  iki yıl sonra gelen edit: yıllar sonra bedavadan kazandığım gold üyelik ile tekrardan girip baktım da teknik olarak hiç birşey değişmemiş site. içerik olarak da herşey aynı. yine kızların %98'i kezban, %90'ının mutlaka yazdığı yazılarda yazım hataları var, %95 kadarının fotoğrafı yok, %80 kadarı içkiyi hiç içmiyor, %60 kadarı lise, %30 kadarı önlisans mezunu.

  ek olarak sitedeki kadın yokluğunun çaktırılmaması için önerilen üyelerdeki kriterleri kafasına göre değiştirmeye de başlamışlar. diyelim ki 25-30 yaş aralığında istanbul'da yaşayan kadın bakıyorum abi diyorsun. site gidiyor 20-35 yaş aralığında marmara bölgesinden kadınları karşına diziyor. veya alkol içsin istiyorsun, namaz kılanı getiriyor vs.

  sonuç olarak iki yıl kazandığı onca parayı yemişler, siteye tek kuruş yatırmamışlar. bugüne kadar bir cacık olmayacağı gibi bugünden sonra da bir cacık olmayacak site.

  ha bu arada (bkz: bir arkadaşım ekolü)
 • bugün durup dururken bana mail atıp üye olduğunuz için teşekkür ederiz diyen site. benim için enlarge your penis mailleri gönderen sitelerle aynı kategoride bir sitedir kendileri
 • kultur bakanligindan 350.000 tl destek alan copcatan sitesi. merak ediyorum bu destegi hangi kulturel aktivite icin aldi? kultur bakanligi destek verirken hangi kriterleri dikkate aliyor? cok acayip...

  http://www.hurriyet.com.tr/…anat/haber/23297510.asp (12.sira)
 • kültür bakanlığının üzerinden resmen bir skandala imza attığı site. kimse de çıkıp aga bu nedir dememiş.

  bildiğin çöpçatan sitesine 350.000 lira yardım yapmışlar lan.

  http://www.hurriyet.com.tr/…anat/haber/23297510.asp

  12. sırada
 • inşallah mütedeyyin hanım kızlarımızla delikanlılarımızı hayırlı bir izdivaçta bir araya getirerek, en az üç çocuk ile topluma katkıda bulunacak sosyal sorumluluk projesi. kültür bakanlığından ne kadar yardım alsa az. sosyal devlet bunu gerektirir.
 • islami usüllerle çalışan bir çifleşme sitesi. yurdum kezbanlarının mutluluk tariflerinde evlerinin penceresinde mutlaka bulunmasını istedikleri nesnedir aynı zamanda.
 • kültür bakanlığından aldıkları 350.000 tl destek sayesinde duymuştum bunları. bu aralar sık sık utorrent'te reklamlarını görüyorum. çok iyi düşünmüşler gerçekten. bakanlığı da alkışlıyorum, türk gençliğini porno lobisinden kurtarmak için yalnızca üçyüzellibintürklirası vermişler senin benim vergimden.
 • benimde merak ettiğim ve hatta hakkında pembe panjur ücretlimi diye merak edip araştırma yaptığım sitedir.
 • giriş kısmında tuhaf gülüşlü bir bayanı bulunduran sitedir. üst dudak ve dişler ilgi çekici.

  http://i.imgur.com/pekmv2j.jpg
 • bir evlilik sitesi.

  ben biraz romantik bir tipim. hep o gelecek beni bulacak diye bekliyorum. beyaz atlı prens sendromuna inanıyorum açıkçası. ama bir senedir hayatımda kimse yoktu. ne gelen vardı ne giden. ve ben cok sıkılmıstım. ozellikle beraber pazar kahvaltısı yapmak, beraber sarılıp uyumak gibi seyleri cok ozlemistim. acıkcası seks umrumda degil, omrumun geri kalanında sevismesem cok koymaz. ama birince sevilmeyi, paylasmayı, onun en degerlisi olmayı cok ozlemistim.
  dedim bi copcatanlık sitesine uye olayım. caresizlik ne kotu sey. hele umutsuzluk berbat.
  ama dedim ki evlilik sitesi olsun ki ahlahsız tekliflerle gelen olmasın.

  bu anlattıklarımı kimseye anlatmayın, aramızda sır ama iki gun once bu siteye uye oldum. havalı da bir fotografımı koydum. dedim belki duzgun biriyle tanısırım, belli mi olur hayat bu.
  abi iki gun uye kaldım 350 tane mesaj geldi. bir abazanın ellerinde can vermek icin cok genc oldugumu dusunup 2 gunde uyeligimi sildim. bir de gorunurde doktor, muhendis, avukat olmus tipler ama nasıl kabalar, nasıl krolar. adam olamamıslar.

  sevgili eksi sozluk tayfası, kucuk turkiye deneyimim bana gercekten ozel insanlar oldugumuzu ve dengimizin cok az bulunacagını ogretti.
  simdi mi?
  o gelir beni bulur diye dusunuyorum.
  o zamana kadar altı ay, bir yıl, iki yıl, muzmin bekar hayatlarımıza devam. -gulucuk-