• fake olmayanlarda var. şöyle ki : bu sitede değil ama rakibi olan başka bir evlilik sitesinde sitesinde tanıştığım ama normal arkadaş kaldığım bir hemşire bir arkadaşım vardı. hala da görüşürüz. geçenlerde görüştüğümüzde bu siteden iki doktor erkekle tanıştığını söyledi. bende fake olabilir dediğimde faka olmadığını söyledi. bende nasıl anladığını sordum. o da bana tıbbi terimlerden söze başlayıp ortak tanıdıkları doktor,hemşire v.s. lerden sözü bitirdiklerini ve böyle onların gerçek olduğunu anladığını söyledi.

işin aslı o gerçek doktorların ben evlenme amacıyla o siteye üye olduklarına inanmıyorum. amaçları tek gecelik ilişki bence. çünkü doktorlar genelde kendi meslek dalından (doktor, diş hekimi, eczacı, hemşire ) kadınlardan hoşlanır. haliyle bu meslek grubundan kadınlarda bu sitelere çok azı üye olur yada hiç olmaz. o zaman geriye ne kaldı..daha doğrusu hangi amaç kaldı.

bir de bu adamlarda "para bizde b.k gibi her kız bizimle beraber olur" mantığı da olunca bu sitelerde gezmeleri tuhaf olmasa gerek. ama olmasalar daha iyi. bizim gibi umudunu buraya bağlamış erkeklerin şansını azaltıyorlar keyifleri için.. :((
  • sosyal olamayacak kadar yoğun çalışan erkek doktorlardan biridir.
  • %99 fake bir ihtimal asosyal olan insan türüdür.
hesabın var mı? giriş yap