aynı isimde "pena" başlığı da var
şükela:  tümü | bugün soru sor
 • sanırım sözlüğün youtube hesabının ismi.

  (bkz: nevşin mengü'nün ekşi sözlük soru cevap videosu)
 • yeni bir sosyal medya hesabı.

  ekşi sözlük'ün nevşin mengü ile yapılan soru cevap etkinliğinin videosu paylaşılmış.

  twitter adresi: https://twitter.com/penavideo
  youtube adresi: https://youtube.com/c/penavideo
 • sözlüğün onedio video'ya cevabı, ahahah.

  ekşi eğitim hizmetleri danışmanlık turizm yatırımları dayanıklı tüketim malları meşrubat gıda ticaret pazarlama ltd. şti'nin alt markalarına bakalım:
  ekşi sözlük
  ekşi şeyler
  pena video

  bir bütünlük, efendime söyleyeyim bir akılda kalıcılık, bir marka imajı görebiliyor musunuz?
  açıkçası ben göremiyorum!
  ekşi sözlük sanki bir unilever'mişçesine her hedef kitleye ayrı ürün çıkardığı için sanırım ürünlerini bu denli farklı isimlendirme konusunda ısrarcı.

  buzzfeed'in news de dahil olmak üzere pek çok alt sayfası var ama hepsinin adı aynı "marka"yla başlıyor.
  bizimkiler de böyle yamalı bohça gibi takılıyolar, ne diyelim, vizyonsuzluğunuz dert görmesin!

  "...işin pazarlama kısmını profesyonellere bırakabilirsiniz bence.
  türkiye'deki iş gücüne güvenmiyorsanız yurt dışından danışmanlık alın bari. onca paranız var, markanız için yatırım yapın, ben sizi eldivenle döverim belki ama, siz elinizi korkak alıştırmayın, taşın altına koyun."
  (bkz: #69389792)
 • ekşi sözlüğün video çalışmalarına da başlayacağı sinyalini veren sosyal medya hesabı. ilk paylaşımında nevşin mengü'nün ekşi sözlük macerasına yer vermiş. resmi açıklama bekleniyor.

  edit: evet bir haftadır resmi açıklamayı beklediğim doğrudur efenim. sanırım sevgili sözlük yönetimi resmiyeti bir kenara bıraktı ya da verilecek tepkilere göre resmi açıklama yapacak. ama başarılı bir girişim olduğu aşikar. umarım yüzümüzü kara çıkartmaz.
 • sözlüğün henüz yayın hayatına başlayan, soru yanıtlama aktivitelerinin orçun baş yönetmenliğinde çekilip kurgulanan videolarının yayınlandığı youtube kanalı.

  yalnız o username kısmındaki random sayı ve rakamların yerine düzgün bir şey almayı unutmayın, çok komik duruyor yetkili abiler. kanal için tık tık

  edit/ pena kanalıyla alakalı olarak pena başlığına yazdığım bu entryi sevgili sözlük buraya taşımış. şaka mısınız kardeş? video ile değil kanalla ilgili bu giri? yayınlanan her videoya açılacak başlığa taşıyın her seferinde bu entryi o zaman? dürüm bizimle eğleniy.

  edit2/ önceki editi, entrymin pena başlığından nevşin mengü'nün ekşi sözlük soru cevap videosu başlığına taşınması üzerine yapmıştım. şimdi de buraya pena (video kanalı) başlığına taşımışlar. teallaam.

  edit3/ kanalın /penavideo şeklinde uzantılı linki mevcutmuş janis baby uyardı. benim o random uzantılı adrese nasıl ulaştığım isviçreli kilim adamları tarafından araştırılıyor şu an. evet tarafından.
 • sözlüğün youtube kanalı uğurlu olsun.
  (bkz: ssg kanal ismini beğendi)
 • hoş bir video olmuş.
  youtube'a hoşgeldin ekşisözlük. çok geç kalınmış bir hamle oldu.

  lütfen onedio gibi olmayın. daha özgün içerikler bekliyoruz sizden. hakkımdaki yorumları okuyorum goygoyunu yapmayan youtube kanalı yok nerdeyse.
 • konsept süper olmuş, umarım tüm amaların videoları yayınlanır bundan böyle
 • logosunu pek yaratıcı bulduğum ekşi sözlüğün video kanalı. umarım sözlük gündemine oturan video içerikleri de bu veya buna benzer bir platformda bulundururlar da 59 saniye gibi leş bir sistemden kurtulmuş oluruz.

  kendilerine şuralardan bir yerlerden erişilmekte.
 • pena adlı sözlük youtube kanalının ilk videosu ne de güzel olmuş. hemen abone olundu, video beğenildi. devamı sabırsızlıkla bekleniyor.