aynı isimde "pena" başlığı da var
şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
  • 6 saniyelik (vine)videolar yayınlasalar sosyal medyayı ele geçirirler. sözlükte malzeme bol. kısa olunca hem izlenir hem paylaşılır.
    tanım: komik bir video kanalı
  • buyrun benim videolarını çok geç kurgulayıp servis eden platform. nerdeyse iki röportaj geriden gelmeye başladılar. bu konuda süreci hızlandırmak için belli bi ücret karşılığında yardımcı olabilirim. bu kadar yavaş ilerleyemez yahu. karikatürist misiniz siz son dakikaya dergi yetiştirir gibi takılıyorsunuz.
  • (bkz: #85127458)

imkan olsa da şu yaşananları film yapsalar..
    okurken gülmekten yerlere yattım yeminle..
    hala da gülüyorum..
  • videoların kıçına yerleştirdikleri güzel şarkı.
  • ssg videosunda kanzuk' un aniden çıkıp 'taş mı yiyek ıahahagahağğ" yapması ile aklıma gelen;

https://youtu.be/ki-njrdu2ea
  • öneri de bulunabiliyorsak şunu önereceğim;
    (bkz: #77019463)

bu entry'i canlandırsalar harbi efsane olur. tam da gündemi. iyi reyting yaparsınız ha.

--- spoiler ---

bir yandan da yerdeki şişeye bakıyorum... ah ulan nihat şunu senin götüne sokmak vardı bee. diye hayıflanıyorum
    --- spoiler ---

hahahaha...
  • ssg nin 89k hit alması şaşırtıcıdır.

acaba nedendir?
  • nacizane bir önerim olacak eğer mümkünse ankara pavyon kültürünün büyük bir hayranıyım. insanların kendilerini maddi manevi her yönden böylesine tüketip yine de hiç pişman olmadan eğlenmeleri insanı hayrete düşürüyor. bu yüzden pavyon denince akla ilk gelen isim olan pek değerli, nev-i şahsına münhasır, yegane kişilik olan sarı tutku hanımefendileri pena kanalında görmek ve kendisine kadirşinas sorularımızı yöneltmek bizi çok onore edecektir.
  • içeriklerine bayıldığım kanal.