*

• ismi "kunio kun's technos soccer" olarak da geçen, oynaması her daim deliler gibi zevk veren bir şaheser. futbolcuların mimikleri, birbirlerine daldıkları vakit değişen yüz ifadeleri, fantastik şutlar ve hareketler, gol sonrası sevinmeler...

normalde futbol oyunlarıyla alakası olmayan bir insanda bağımlılık yapabilir bu oyun. çok da garip değildir aslında bu, çünkü goal 3 için futbol süsü verilmiş dövüş oyunu yakıştırması yapmak çok da abes kaçmayacaktır.
  • bir nes klasiğidir. çocukluğumuzu doya doya yaşamamızı sağlayan oyunlardan biridir. multiplayer versiyonu da tadından yenmez. ayrıca bir de basketbol versiyonu vardır bu oyunun. üç pota üstüste durur.
  • rom olarak arayan arkadaşlar için tam adı nekketsu soccer leaguedir. ayrıca tam bir nostalji için alttaki link ideal.

http://www.classicgaming.com/…o/images/wc2-jbox.jpg
  • türk çocuklarına japoncayı öğreten unutulmaz futbol oyunu... tsubasa'nın oyunu gibi bir şey olup, inanılmaz zevklidir.
  • pek sevgili emulatörler sayesinde netten oynamak da mümkündür.
  • bunun basketbol versiyonu halen simdiye kadar oynadıgım en eglenceli spor oyunu olma ozelligini korur .
  • ancak bu oyunun tersine goal 2 adlı oyun oldukça ba$arılı grafiklere sahip ve atari dönemlerinin kayda değer en iyi ve gerçekçi futbol oyunuydu.

edit: goal 3, emülatörüyle beraber elimde mevcuttur. (ingilizce)
    edit2: birçok atari oyunu emülatörüyle beraber elimde mevcuttur.
  • piyasada home computer ismiyle geçen konsolun oyunudur bu... oynamayan varsa çok şey kaçırmıştır...
  • snes günlerimde fazlaca oynadığım, belki de konsolun en zevkli oyunudur. hiç unutmam bi arkadaşım bu oyuna "çete futbolu" demişti anlatırken hala dalga geçeriz.. oyunda her takımın özel bir şutu vardır ama her ne hikmetse japonya takımındaki her oyuncunun ayrı bir özel şutu vardır. yanılmıyosam brazilyanın manyak bi kalecisi vardı da özel şutlardan durarak giden tipte vuran adamla anca gol atılıyodu.. he bi de maçlar 6* şarlıktan halı saha tadındaydı..
  • ilkokul 5'ten beri oynamadığım, içimde hala ukde olarak kalan oyun. *

edit: yine kupayı kazandım, yine oynadım, memnun oldum sevindirik oldum. teşekkürler sözlük.
hesabın var mı? giriş yap