şükela:  tümü | bugün
  • pendik'te e5 uzerinde bulunan, yenis ayilabilecek bir ozel hastane.

gectigimiz gunlerde babam bu hastanede kalp ameliyati oldu ve icim cok rahat bir sekilde soyleyebilirim ki turkiye'deki en iyi hastanelerden birisi.
  • özel bölge hastanesi'nin bir diğeri maltepe'de olan pendik şubesi.

bu hastaneyle ilgili yazabileceğim çok şey var da... şöyle özet geçeyim: nasıl fiyatlandırıldığını anlayamadığım günlüğü 1500 tl olan yoğum bakımında tutulan yeni doğmuş bir bebeğin ağzına, emme kabiliyeti kazandırmak için, lastik eldiven tutturabiliyorlar!
  • sakın sakın gitmeyin diyeceğim hastane..çok basit bir kist ameliyatından yatmış teyzemi bu hastenede enfeksiyon yüzünden kaybettim.. şu anda hukuk sürecimiz devam ediyor..
  • araştırınca sadece teyzemi değil, teyzemi ameliyat eden doktorun gene aynı bu hastahanede başka bir kadını da öldürdüğünü öğrendim... aynı septik şok diye kayıtlara geçmiş..
  • göz polikliniği'nden randevu almama rağmen muayene olamadığım hastane. telefonla randevu alırken sizden iki farklı telefon numarası istemelerine rağmen, randevu saatinden 15 dakika önce orada hazır bulunduğunuzda "doktor hanım ameliyatta, ameliyata biraz geç girdiği için en az 40 dakika bekleyeceksiniz" diyebilmekteler. terbiyesizlik edip kendilerine "madem böyle bir durum vardı neden telefonla bilgi vermediniz?" şeklinde bir soru yönelttiğinizde "bilmiyorduk" şeklinde, oldukça doğal bir yanıt alabilirsiniz. benden söylemesi.
  • kendileri şu saatte attıkları sms ile mavi ekran verdirmiştir.

https://i.hizliresim.com/3pjwem.png
  • sanırım kendilerine kızan birileri tarafından şu şekilde sms gönderilerek intikam alınmak istenen hastane
    https://i.hizliresim.com/3pjwpa.png
  • halbuki bir kötülüklerini de görmemiştik amma birilerini pek bir kızdırmışlar belli.
    bahsi geçen mesaja bende maruz kaldım.

ülke almış başını gidiyor!!!

edit: hastaneden 2. mesaj geldi.

"maalesef kaynağını halen araştırdığımız ve yasal mercilere başvurduğumuz alçak bir mesajla hastanemiz karalanmaktadır. hastanemiz adına yapılan bu siber saldırı nedeniyle sizlerden özür diliyoruz."

geçmiş olsun kardeş de bizde namus mamus kalmadı addfhkşiişjgli
  • hastalardan fena halde bunalmış hastane. üzerine çok gitmemek lazım. bu çağrılarına uyup yarın oraya giden çıkar mı acaba?
  • çok terbiyesiz bir hastaneymis. bana da attı ayıplı mesajını..

lenn bölge hastanesinden ne istersiniz? bı de türkçeniz çok zayıf azgın hackerlar..