şükela:  tümü | bugün
  • salem’in kayboluşunda destek olan ve bulunmasına yardımcı olan sözlük yazarlarının tarafıma vermiş olduğu mutluluk gözyaşlarının tadını çıkarıyordum ki aşağıda eşkali yayınlanan ve fuhuş için evden kaçıp kaybolan saldıray’ın fotoğrafı geldi. kolyesinden bakışlarına tam bir korsan cd’ci. muhtemelen sahipleri de bu apaçiyi arıyor ve bakıldığı yerde çok fazla kalamaz. uçkur sevdasına çöplüklere düşmesin diye önce robot resmini sonra mesajı buraya bırakıyorum. umarım yine mutluluktan gözümüzden yaş düşer de bi işe yaramış olmanın nazende mutluluğunu kirpik diplerimizde hissederiz.

https://eksiup.com/p/b78589yuw34o

pendik yenişehirde sahibi aranan gri kedi

11 mayis 2019 cumartesi, akşam 21:15 civarinda yenişehir mahallesi pendik'te bulundu. boynunda mavi bir tasması var. kızgınlık döneminde olduğu için evden kaçmış olabileceğini düşünüyoruz. uysal ve eve alışkın bir kedi, kum terbiyesi var ve kuru mama yiyor. bir süredir sokakta olabilir, mamaya saldırdığında ne kadar aç olduğunu fark ettik. yabani değil, insanlardan kaçmıyor.

iletişim: sdfdmir@gmail.com
  • sahibi muhtemelen bu hovardayı arıyordur.

başlığı yukarıya taşıyalım da belki kendisi ya da tanıyan bilen birisi okur ve kavuşma gerçekleşir.

(bkz: up)
  • up
  • isim seçimi olarak (bkz: saldıray abi)'ye gönderme yapılmış olması olasılığıyla güldüren kedi. umarım ekiz yatağını ve hoş bir bağyanını bulur evine dönmeden *

ayrıca updullah
  • o ne guzel kedi la, hahahaha. umarim sahibi bulunur...
  • (bkz: hayrına up)
  • birakmadilar iki fikfikleyelim bakisli kedi.

gelmisken hayrina toplarini aliverin bari de ılık con sınov gibi alık alık dolassin ortamlarda...
  • yakisikli bir kedi beymis kendileri. dilerim tovbe edip evinin erkegi olmaya karar verir, tabi oncelikle ailesine kavussun da.
  • "hayvanlarin dogal hayatlarina mudahale ediyorsunuz" tayfasi damlamaz insallah diye basligina yazdigim poncik.

evet mudahale ediyoz, etmeye de devam etçez! cunku dogal hayat diye bir sey mi var??? araba var, kedileri kesen, yakan, kopegine parcalattiran vahsiler var, tecavuz eden bile var (magarada yasiyorsan bil diye yazdim).

son olarak poncik kedilerinizi kiz olsun erkenk olsun kisirlastirin. hem hastaliklardan hem de kari kiz pesinde araba altinda falan kalmaktan kurtarmis olursunuz.