• yakisikli bir kedi beymis kendileri. dilerim tovbe edip evinin erkegi olmaya karar verir, tabi oncelikle ailesine kavussun da.
  • tam çarşafa sarıp götünü başını ısırmalık kedi.

tipe bak, "hovardalığa çıkayım dedim onda da yakalandık cümle aleme, fotoğrafımı da çektiler, annem babam görmese bari, sorarlarsa ricky'gile ders çalışmaya gidiyordum, yolda aniden kayboldum derim. off inşallah kafam gövdeme göre büyük çıkmaz fotoda gene, hiç fotojenik değilim"
    diyor gibi.
  • "hayvanlarin dogal hayatlarina mudahale ediyorsunuz" tayfasi damlamaz insallah diye basligina yazdigim poncik.

evet mudahale ediyoz, etmeye de devam etçez! cunku dogal hayat diye bir sey mi var??? araba var, kedileri kesen, yakan, kopegine parcalattiran vahsiler var, tecavuz eden bile var (magarada yasiyorsan bil diye yazdim).

son olarak poncik kedilerinizi kiz olsun erkenk olsun kisirlastirin. hem hastaliklardan hem de kari kiz pesinde araba altinda falan kalmaktan kurtarmis olursunuz.
  • sahibi muhtemelen bu hovardayı arıyordur.

başlığı yukarıya taşıyalım da belki kendisi ya da tanıyan bilen birisi okur ve kavuşma gerçekleşir.

(bkz: up)
  • iki kedim var zaten yoksa ben alırdım bu ibişi.
    inşallah onu çok sevecek birilerini bulur.
  • birakmadilar iki fikfikleyelim bakisli kedi.

gelmisken hayrina toplarini aliverin bari de ılık con sınov gibi alık alık dolassin ortamlarda...
  • yuvalandirilacakmis iki gozumun capkini. ev arkadasi arayanlar icin bulunmaz nimet. ne etliye ne sutluye karisir ama olsun, sarilmaya ihtiyac duyulan anlarinizda yaninizda olacagini bilmek bile yeter. dilerim omurluk insanini bulur ve mutlu mesut yasayip giderler.
  • hatıralarımı hüzünle tazeletmiş kedidir.

benimki de uçkuruna düşkündü, gitti günlerce gelmedi. bir haftası dolacakken geldi, kir pasak içinde ve tekme yemiş. 3 gün veterinerde kaldı ama kurtaramadık. o gün bu gün eve kedi al(a)mıyorum. :(((
  • eşşek sıpası olan sevimli kedidir.
    umarım sahibine kavuşur.
    (bkz: up)
  • yoğarı yoğarı. sahibi bulalım
hesabın var mı? giriş yap