şükela:  tümü | bugün
 • pamela anderson, eski sevgilisi için ''penisi çok küçüktü'' demişti. adam da ''bir boeing 737' yi büyük kanyona indirirseniz boeing de küçük görünür'' dedi.

  yani bu da bir bakış açısı tabii.

  edit: bir yazar arkadaşımız mesaj atıp uçağın modelini 717 olarak düzeltti. marka yine aynı ama. ne kanyonmuş be.

  edit 2: bir mesaj daha geldi; ''benim duyduğum tom arnold dedi bu lafı. roseanne için.'' bunu yazan arkadaşım twitter linkini de atmış hatta. ona da söyledim ben bu haberi gazetede okumuş ve zamanında uludağ sözlüğe de yazmıştım. gazetelerin çarpıtması hatta uydurması da olabilir elbette ama pamela anderson ve tommy lee arasındaki bir mevzuydu bu. yalnız arkadaşımın verdiği lindkte de uçağın model, 747 olarak geçiyor ama marka yine aynı, kanyon da aynı. benim anladığım kadarıyla bu amerikalılarda uçak da bitmiyor kanyon da. ülke hava alanına dönmüş.

  edit 3: debe' ye girince kendimi size karşı sorumlu hissedip derin bir araştırmaya giriştim. pamela ve tommy' nin pornosunu izleyi.... yok lan yok, google aratırken itü sözlükte 2009' ya yazılan bir entryde de olayın benim anlattığım şekilde yazıldığını gördüm. model de yine ilk yazdığım gibi 737 ayrıca.
 • penisiniz büyükse önemli, küçükse değildir.
 • sözlükte cevabı yine erkekler tarafından verilecek soru. güzel oluyor böyle he.
 • daha çok erkeklerin ilgilendiği soru. bir adet 10 cm'lik bir adet de 15 cm'lik salatalığı alın ve götünüze sokun. cevaplarınızı sabırsızlıkla bekliyoruz.
 • ben hep 50 liralık penis aldığım için beni etkilemeyen soru.
 • büyük çivi büyük çekiçle çakılır...
 • neden daha çok erkeklerin yazdığı bir başlık olduğunu anlayamadığım durumdur.

  hergün götünüze mi alıyorsunuz penisi de boyu ile ilgili yorum yapıyorsunuz ipneler.
  bırakın penisle işi olanlar yorum yapsın.
 • ya beyler sikicem şöyle başlıklardan her gün birkaç tane debe'ye giriyor, sonra otobüste okurken rezil oluyoruz millete. koltukta otururken yanımdan geçip gittiği sırada telefonuma göz atan kız "penis boyu önemli mi" başlığı görüyor. dağ gibi adamım, ne hallere düşürüyorsunuz beni. tartışmayın demiyorum yine tartışın ama şuku vermeden tartışın olm.
 • kişisel kanaatimce önemli değildir. hayvani boyutlarda olanını da, penis denilemeyecek kadar minnak olanları da tecrübe etmiş bir insan olarak; önemli olan boy değil stil diyorum!
 • 10-15 cm uzunluğundaki vajenin sadece dış 1/3'ü uyarı alıp bunu klitorise iletebilir haldedir. bu nedenli penis boyu uzunluğu
  1.estetik görünüm nedeniyle psişik uyarılma
  2.bazı pozisyonları gerçekleştirebilme nedenli
  önem kazanabilir.

  not1:homoseksüel erkeklerde veya heteroseksüel kadınlarda anal sex ile zevk ve penis boyu ile ilgili pek bir bilgim yok sözlük.
  not2:ort penis boyu olan 11-18 arası uzunluk için girilmiş bir yazıdır.