şükela:  tümü | bugün
 • penisin vajina tarafından dışarı çıkamayacak şekilde kıstırılması anlamına gelen latince terim. ancak çok nadir bir fenomen olmasından ötürü çoğu bilim adamı tarafından var olduğu şüpheyle karşılanan durum.
 • en son ingiltere'de yasanmis.
  haber
 • cinsel iliski sirasinda bide bunun turevi icin lockjaw vardir. oral seks sirasinda yasanir.(cene kitlenmesi) cogunlukla tecavuzlerde gorulen vakalar olarak bilinir. o durumda vucudun kendini koruma mekanizmasi olarak ta dusunulur.
 • jerzy kosinski boyalı kuş kitabında bir bölümde bu olayı anlatır.

  --- spoiler ---

  nasıl ayrıldıklarını yazmamış. adam yardım çağırmak zorunda kaldı. kız da ölmüştü. ne yaptılar acep?
  --- spoiler ---
 • ilk bakışta komik görünse de birkaç dakika sürmesi bile oldukça fena bir durumdur, en kısa haliyle cinsel ilişki sırasında vajinada oluşan kasılmalara bağlı olarak penisin vajinanın içinde sıkışması durumudur. tecrübe ettiğim kadarıyla, kadının adet döneminde cinsel ilişkiye girildiği zaman adete bağlı kasılmalar ve orgazm kasılmalarının bir araya gelmesi bu durumun gerçekleşme ihtimalini artırmaktadır. ancak, ilk aşamada sakin kalıp bir süre beklemek en mantıklı seçim olacaktır.

  zira penetrasyonu sonlandırmaya çalışırken oluşan sürtünme penisi sertleştirirken, vajinanın da kasılmalarını artırabilmektedir. ayrıca panik yapıldığı zaman özellikle kadında kasılmalar daha da artarak sıkıştırmayı daha da artırabilmektedir. bunun için vajinada kasılmaların azalması, peniste ise ereksiyonun yavaş yavaş kaybolması beklenmelidir. bu gerçekleştikten sonra ise yavaş hamlelerle penetrasyon sonlandırılmalı ve cinsel ilişkiye devam edilecekse şayet birkaç saat süreyle ara verilmelidir.