şükela:  tümü | bugün
  • erekte olmuş penise takılarak, partnere daha fazla zevk vermeyi sağlayacak oyuncak. mika gibi sert fakat yırtıcı olmayan bir malzemeden, çeşitli çaplarda üretilebilir. penis dibi, penis ortası bolgelerine takılabilir.
  • ingilizcesi cock ring'dir. sex shoplarda her turu kalinlikta ve turlu malzemelerden yapilmisini bulabilirsiniz. ben seffafini gorup $oka girmistim.

3 yil sonra gelen ek: $oka girecek ne halt varsa artik...
  • (bkz: guc yuzukleri)
    konuyla ilgili olarak yuzuklerin efendisini izlerken bi arkadasim (aslinda arkadasim da diil salagin teki iste) "ben olsam yuzugu sikime takardim, dusme ihtimalini sifira indirirdim" demisti.
  • keçi göz kapakları ile keçi kirpiklerinden mamul en erken örneklerine, 13. yüzyıl japonyasında rastlanır. birden fazla kullanılması da yaygındır; örneğin albert fish adında bir mahkumda bulunan "teçhizat" adedinin fazlalığı, 1936'da sing sing'de elektrikli sandalyede infazı esnasında, elektrikli sandalyenin kısa devre yapmasına yol açmıştır.
  • (bkz: love ring)
  • (bkz: halkali $eker)
    mentol problemini cözebilirseniz tabi..
  • titresimli olanlari bayan arkadasa yeri gogu inletecek cigliklar attirma kabiliyetine sahip bir aparattir.
  • bulan kişinin aklina nasıl geldiğini,ilk bu fikrini kime açtığını ve ilk nasıl denediğini merak ettiğim tek kelimeyle ilginç şeyler. mesela bunu bulan kişi bir adam olsa kız istemeye gittiğinde oğlumuz ne işle meşgul sorusuna ne cevap verecek,kuyumcuyum mu diyecek.allak bullak ettin beni penis yüzüğü,gece vakti onulmaz düşüncelere gark ettin,paslanasın işalla,pis

-hikmet abi nişan yüzükleri yanında mı?