şükela:  tümü | bugün soru sor
  • ben insanların penise neden bu kadar değer verdiklerini anlamıyorum. olmasada olur bir organ bu. beynimiz bile penise her şeyden daha çok değer veriyor. hemcinslerim bilir, aman penise herhangi bir şey yaklaşmasın hemen bir refleks harekete geçirmeler falan. video izliyorsun herifin biri videoda penisine darbe yiyor beyin hemen bir koruma falan ayakları yapıyor. hayır bu penis denen şey olmasa insanlar boş yere üremeyecek ve refah düzeyimiz, mutlu olma düzeyimiz inanılmaz ölçüde yükselecek. (bkz: yüksek nüfuslu ülkelerin genellikle insanların mutsuz olduğu ülkeler olması) doğa bile biz üremediğimiz için rahat bir nefes alacak.
    kadınların boş boş triplerini çekmek zorunda kalmayacağız. hatta kadın dedim aklıma geldi bu kadınlarda da bir penis kıskançlığı durumu var. bakın zeka falan olsa başım üstünede penisin neyini kıskanıyorsunuz be kadınlar. japonlar'a boşa zeki demiyoruz. adamlar penislerini köreltmeye çok önceden başladılar. siz japonlar'ın penis boyu neden küçük sanıyordunuz ha? inanılmaz saygı duyuyorum şu japonlar'a. adamlar tüm insanlığı düşünüyorlar be. ayrıca farkındaysanız japonlar çokta zeki insanlar. tıpkı atalarımızın ateşi bulduktan sonra etleri pişirerek yiyerek sindirmeye harcadıkları gereksiz enerjiyi beyne harcamaları gibi bizde uçkurumuza harcadığımız gereksiz enerjiyi beynimize harcayabiliriz.

penis olmayınca doğal olarak sperm üretimide olmaz böylece proteinler boş yere harcanmamış olur.

hem penisin vücudumuzda olmadığını bir hayal edin. ne kadarda kusursuz bir vücudumuz olurdu değil mi a dostlar?

bence evrimimizin bir sonraki aşamasında el ele verip penisi köreltmeye yönelelim böylece hem biz mutlu oluruz hem de doğa hem de ileri nesillerimiz. hatta kadınlar bile mutlu olur. hadi dostlar el ele verelim. gezegenimizin geleceğini düşünelim.
  • ağza alıp üfleyince şişiyor diye mi balona benzettiniz acaba?
  • kimilerinin penisinin boyutu itibariyle abartıldığı doğrudur. 8-10cm falansa zaten üzerine konuşmanın anlamı yok siz hiç konuşmayın
  • o balon olmasa bugün varolmazdın
  • penisin ne kadar çirkin bir organ olduğunu üstteki entryden anlayabilirsiniz.* orada herhangi bir organ olmadığını hayal edin bir.
  • abartılmış olduğunu düşünüyorsan kes at çöpe kediler yesin kardeş. 20 yaş dişi sanki anasını satayım.

vücut sürekli bu organı uyaran hormonlar salgılarken "abartılmış" olduğunu düşünmek için biraz şey olmak lazım...
  • --- spoiler ---

vücut sürekli bu organı uyaran hormonlar salgılarken "abartılmış" olduğunu düşünmek için biraz şey olmak lazım...
    --- spoiler ---

işte ne gerek var buna. hormonlar bile gereksiz değer veriyor. gerçekten gereksiz abartılmış bir organ bu penis be.
  • dogrudur. özellik gece abartmak lazim, sonra toplum içinde abarır, utanırsınız.
  • 13 kere penis demişsin. biz mi abartıyoruz?
  • penis gücü mücü simgelemez. ormanda yaşıyorsanız başka tabi

para gücü simgeler. ne yağız delikanlılar ne garip tipliler uğruna terkedildi, güçlü olmak isteyen kafasına yatırım yapsın zira para denen güce ulaşmanın başka yolu yok