şükela:  tümü | bugün soru sor
90 entry daha
  • kesin japonlar uydurmuş bunu
  • yalan olduğu konusu haklı olan önerme. yani evet, yalandır.

nereden mi biliyorum.

geçen yıl, ben neden hala bakirim diye kendime çok sert bir soru sordum ve sonunda cevabı buldum. daha doğrusu cevabı kendime itiraf etmeye çalıştım. çünkü erekte hali 4 santim olan bir penisim vardı. kadınlar bunu görür görmez yataktan kaçıyorlar ben de bekaretimi bir türlü bozamıyordum. hatta, bu işi artık bitirsinler diye para verdiğim profesyonel ablalar bile gerçekle yüzleşince, parayı bırakıp vazgeçiyorlardı.

işte sonra dedim ki kendime, ferit, dur olum hemen koyverme, ya gerçekten boyu değil de işlevi önemliyse. boyu büyüyemeyeceğine göre işlevini geliştirmelisin.

konuyu bu konularda feyizli bir abimize açtım. bağcılar'da bu konu hakkında küçük pipili erkeklere sertifka veren bir kurs varmış o kursa yazılmamı tavsiye etti. ben de gittim kursa yazıldım.

iki ay boyunca, kursta işlevi geliştirmek konusunda ders aldık ve sonunda sertifikaya hak kazandık. artık işlevselliği sertifikalı küçük pipili erkek olarak kendime güvenim tamdı.

sertifikayı hemen instagram hesabıma bastım ve taliplerimi beklemeye başladım. tabi sertifikayı gören bütün ablalar, meraktan mesaj atıp bi görmek istiyorlardı. ya video atıyordum, ya da snap'te canlı yayın açıyordum. kızlara sertifikam olduğunu söylememem rağmen, kahkaha atmadan duramıyorlardı.

şimdi hazır sözlükte bu başlık açılmış ve konu tartışılırken, sözlük ablalarıma bir soru sormak istiyorum. açık yüreklilikle cevap verirseniz çok sevinirim.

bana ne tavsiye ediyorsunuz, bakirliğimi nasıl yenebilirim?

mesajlarınızı bekliyorum. çok teşekkürler.
  • gerçek,biri olmadan diğerinin işe yaramadığıdır.
    ikisinin de ideali var.