• ayakta işerken de oluyor bana bu. çok muzdaribim :(
  • bu problemin dile getirilmesi bendeki penis kıskançlığını depreştirdi gene. istersem ben de memeleri değdiririm klozetin iç yüzeyine hah, ama istemiyorum.
  • selpak/tuvalet kağıdı/peçete vs. ile gayet basit bir şekilde bertaraf edilebilir. klozete oturmadan peçeteyi penisin ucuna tampon olarak koyunuz. olay hayvani peniste değil, küçük beyinde.
  • kendi evim dahil olmak üzere penisle klozet arasına çift kat tuvalet kağıdı koyarım daima.

2018 yılındayız ve alafranga denen saçma dizaynı kullanıyoruz bütün dünya. alaturka desen daha kötü bir dizayn.

3000 li yıllarda bu günlere bakıp bakıp acıyacaklar eminim. nasıl ki efes harabelerine gidip o tuvaletleri görüp vay be o zamanlar ne kadar acizmiş insanlar diyorsak bize de onu diyecekler.
  • arkadaşınki normal insan değil, gergedan yarrağı falan herhalde
  • herkes ettiğini bulur özdeyişimize bir örnek daha.

senelerce haykırdık, önemli olan boyu değil işlevi dedik, biz sizi böyle de seviyoruz dedik, dinlediler mi? hayır. ne yaptılar? penis pompası olsun, duvarlara çarpmak olsun, masaj olsun büyütmeye çalıştılar. büyük, daha büyük olsun diye olmayacak dualara amin dediler.

al işte, anaconda gibi bir penisin başına neler neler gelir, klozetin iç yüzeyine de değer rahim duvarına, yumurtalığa da. pantolona sığmaz, fermuara sıkışır, dikkat çeker, ağırlık yapar, belediye otobüsünde bacaklar kapatılarak oturulamaz. itiraf etmiyorlar ama kolay mı o kadar büyük bir şeyle yaşamak?
  • bu yine iyi, dibine değmesi asıl kötü. her oturduğunda kaldırıp ya o tarafa atacan, ya bu tarafa. allahım ne büyük eziyet.

keşke bu kadar kısa olmasaydı da kelebek düğüm atabilseydik :(
  • siki çıkarıp üst tarafa koyarak çözülebilmektedir güvenilebilecek kadar temiz klozetlerde. olmadı altına tuvalet kağıdı korsun, önüne rakı sofrası açarsın, maksat kafası dağılsın, kıllanmasın, hepimiz mutlu olalım, uzatmayalım olur olmaz yerlere...

(bkz: çek de bir önümüzü görelim)
  • gittikçe küçülen klozetler sebebiyle fark ettiğim durum. bu klozetler neden küçülüyor eyyy yetkililer. götümüz küçülmüyor ki.
hesabın var mı? giriş yap