şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: zenci olmanın ilk şartı)

en azından erkekler için öyle olabilir...

edit: sözlükteki erkek yazarların penis boyu ortalamasının 45 santim civarında olduğunu öğrenmemize yol açan başlık...

edit 2: başlık başıma kalmış, yoksa benim tecrübe etmemle alakalı bir durum değil, fiziksel olarak mümkün de değil zaten...
  • taharet musluğunu denemesini tavsiye ettiğim yazarın küçük dünyasını anlatan saçma sapan bir başlık.
  • (bkz: amarika'nın oyunları)

neyse efendim...
    klozetinizde american standart yazmıyorsa meksikalı emmisiniz demektir.
  • erkek olmanın zorluklarından biri. ben tuvalete girmeden önce boynuma bağlayarak çözüyorum bu sıkıntıyı.
  • ciddi ciddi bazı erkeklerin karşılaştığı sorundur. o hiç anlam veremediğimiz klozet oturaçını saran umumi tuvaletlerdeki klozet kapağı örtüsünün ortasında da bazen bir parça olur, onu onünüze alıp aşağıya sarkıtarak 30 cm ve üstü takımların klozete değmesini engelleyebiliyorsunuz. önlük gibi bişey oluyor o parça
  • boyle bir derdi olanların ,göte sokarak, hem ıslanmasını engelleyip hemde kapalı devre akımı test edecerek gecici çözüm bulabileceği durumdur.
  • klozete oturmadan önce tuvalet kağıdı atılmasıyla ortadan kalkan sorun.
  • ben gömlek cebimi kullanıyorum,
    göğüs cebi olan bir pijama da iş görür.
    çıplak yatanlar omuzuna atabilir.
    (bkz: karamurat benim)
  • sizinkinin sadece ucu mu giriyor? ben kanalizasyona kadar sokmadan oturamiyorum.
  • kore gibi ülkelerde başa gelebilen bir durumdur. kore'de klozetlerdeki su seviyesi sebebini anlayamadığım şekilde aşırı yüksektir. değil çükünüzü götünüzü bile değdirmeniz olasıdır. bokun düşerken sıçrattığı sudan bahsetmiyorum bile.