• türkiye’ye ödül almak için gelmiş ve sözlükte yer verilmemiş kendisine. hey gidi doğu yakasının dan humphrey’i sen bu hallere düşecek insan mıydın?

bu arada kendisine ödül verirken eli ayağı titreyen hazar ergüçlü... so related. i feel you sis.*
  • 2. sezondan sonra çok feci sıkmış you saçmalığını artık bitirmesini ve yeni projelere yoğunlaşmasını beklerken 4. sezon için de anlaşma yapmış aktör.

jose mourinho biopic'i için düşünülmesi gereken ilk kişidir bence.
  • oynadığı dizi sayesinde normalde aynı odaya bile giremeyeceği bir ton karı kaldıran vasat aktör. arka sokaklardaki mesut karakterine olan benzerliği dikkatli gözlerden kaçmamıştır.
  • ah be günlerdir türkiye’de ve kendisini göremedim. şaka gibi.

bu arada bahai inancına göre önemli bir yeri olduğuna inanılan edirne’ye de gidip gezmiş.

netflix türkiye ne biçim iş yapıyorsun insan soru cevap etkinliği yapar duyurur, dünya gözüyle görüp ergenliğimize güzel bir hediye bırakmış olurduk. neredeee

edit: kendisi yıllar önce jeff buckley’i canlandırdığı film için aşırı zayıflamıştı sonrasında da öyle kaldı.
  • greetings from tim buckley'de tüm şarkıları playback yapmadan canlı olarak söylemiş yetenekli oyuncu. çok yakışıklı ayrıca 5 yıldır fangirllük yaptığım tek oyuncu olabilir.

6 yıl boyunca gossip girl'de tiksinerek oynadığını itiraf etmiş. 2 yıl içinde de kevin spacey ile beraber margin call filminde oynadıktan sonra jeff buckley rolünü kapmış. ''gossip girl'de oynadığım için kimse beceremeyeceğimi düşünüyordu.'' demiş ayrıca.

müthiş jeff buckley performansı şuradan izlenebilir.
  • gossip girl'de dan'i oynayan aşırı tatlı insan...
  • gossip girl’ün 1. sezonunu izlerken kederlere gark etmiş oyuncu.

gecenin 3’ünde “ulan ne herifler var beee” diye düşünüp sigara yakacağım neredeyse. ilk sezonundaki kısa saçlı hali için cinayet bile işlerim.
  • you'da müthiş bir psikopat portresi çizmiş aktör. yok yere karizmatik sesli seri katile aşık olduk anasını satayım tam da yeni bitmişti kendisine karşı celebrity crushım. ''sen büyüdün kızım yetişkinsin artık ne fangörllüğü'' diyordum kendime. yıllar geçtikçe bunun gibi dünyanın diğer bir harikası olan jamie dornan ile birbirlerine benzemeleri de ayrı bir güzellik oldu. bu konuda yalnız değilmişim ama epey bir kişi benzetiyor ikisini.

dizide yarattığı tehdit seviyesiyle ve her halttan sıyrılmasını sağlayan soğukkanlılığı sebebiyle hem korkulası hem de saygı duyulası bir karakter ortaya koymuş. daha önce bana bunu hissettiren dizi karakterleri frank underwood ile sadık murat kolhan olmuştu. ikisine de hayranlığımı bilen bilir siz düşünün sjfhdjsdfhd.

psikopat rolleri üzerine yapışacak mı acaba merakla bekliyorum. 2008 krizini anlatan margin call'da kariyer delisi bir yatırım bankacısını oynamıştı ama zararsızdı. kaliteli bir politik dizide şerefsiz villain bir republican politikacıyı oynamadan şu manyak rollerini bırakmasın pls sonra istediğini yapabilir.
  • an itibariyle twitter'da you'da canlandırdığı karakterini övenleri trollemekte olan aşırı sevdiğim aktör ashdsjdhjs. haksız da sayılmaz nefret edilesi bir adama sırf yakışıklı diye toz kondurmak istemedim diziyi izlerken. gossip girl'den sonra buna bir haller oldu din değiştirdi bahailik adında bir dine inanıyor hatta.

https://twitter.com/pennbadgley
  • gossip girl'de inanılmaz uyuz olduğum-sanırım chace crowford ve ed westwick'in karizmalarıyla biraz fazla eziliyordu serena antipatisinin de etkisi olabilir- ama you'da sanırım yaşlandıkça yüz hatları oturmuş ve karizma gelmiş gerçekten. o iğrenç sıskalığına rağmen üstelik.

oyunculuk konusunda da kendini oldukça geliştirmiş bence, dizinin amacı bir saykopatı sempatik bulmamızdı ve benim adıma başardı, adama kızamadım yani.

bu adama sinsi roller yakışıyor ya. iyi kotarıyor kanımca. basit mıymıy aşk yapımlarında oynamasın mümkünse, böyle ters köşe tiplerin psikolojisini iyi oturtuyor. belki de dan'e de ondan gıcık olduyduk kim bilir?
hesabın var mı? giriş yap