• sanırım bir kırtasiye şirketi bu da en azından permanent ının üstünde böle bir ibare var. made in germany yazıyor ama pek de inansım gelmedi bilmem nedendir
  • devlet malzeme ofisine'de ofis malzemeleri üreten şirket.bu şirketin kırmızı tükenmez kalemleri çevirmeye en müsait kalemlerdendir.
  • tukenmez ve kursun kalemleri guzel olan kirtasiye sirketi. yabanci oldugunu sanmiyorum.
  • emar için biçilmiş kaftandır. piyasada artık emar marka kalem bulunmadığı için, emar pensan tükenmez kalem dışında başka bir kalemle yapılamaz. yapılsa da acıtmaz.
    emar nedir merak edenler için (bkz: #1731329)
  • yazıyla çiziyle uğraşanlar için en iyi tükenmez kalem diyebilirim: pensan ofispen 1010. reklamgibi oldu ama çok iyi ne yapalirimki?
  • gerek tükenmez gerekse kurşun kalemleriyle birçok yabancı markaya rakip olabilecek nitelikte kalem üreten firma.
  • web sitelerindeki slogani yanlis olan sirket. yahu en azindan sirkete slogan bulan adam neden ingilizce bilmez? yoksa bogazici mezunu mudur nedir!

for a more colorfull world... degil, for a more colorful world olacak. ingiliz tandansliysaniz colourful da olabilir. ama hic bir sart altinda colorfull olmaz.

para filan istemez, duzeltin yeter, sinirime dokunuyor. bir araci bulup ozelden tesekkur ettirirseniz tamamdir benim icin. *

mecburi edit:

ingilizce bolumunde, customer service basligi altindaki aciklama neden turkce? madem sitenin ingilizcesini de yaptiniz, her tarafini ingilizce yapin di mi? yoksa o cumle biraz komplike mi geldi? sorun yardim edelim arkadasim.

sirketin tarihinin anlatildigi yerde, comitted comited seklinde, products produsts seklinde, opinion opininon seklinde, world yerine globe ( bence biraz tuhaf kacmis), regularly regulary seklinde yazilmis. baslikta colorfull yazan arkadas yazinin icinde, colourful yazmis (yaziyi ingilizce mi amerikanca mi yazacagina karar verememis.)

anlam bozukluklarina deginmedim bile. diger bolumlere ise bakmak bile istemedim, belli ki daha cok hata cikar.

pensan a selam olsun buradan.
  • müsiad üyesi kırtasiye malzemeleri üreticisi şirket (http://www.e-musiad.com/…97c-4414-b2a5-9a5fb46c6ded). devlet malzeme ofisine kırtasiye tedariki konusunu bilmem ama bugün yapılan ygs'de öğrencilere bunların kalemleri dağıtılmıştır (fatih kalem san.)
  • çok kaliteli ürünler üreten şirket. daha önce de belirtilmiş, bu pensan ofispen 1010 modeli çok ama çok aranıyor.

mavisini seviyorum en çok. mürekkebi çok çok iyi en başta. ikinci olarak, köşeli oluşu güzel, ele cuk oturuyor.

fiyatı da uygun. 60'lık paketi, 16-17 liraya satılıyor internette.

en kısa zamanda tekrar buluşmak dileğiyle pensancığım, kendine iyi bak.
hesabın var mı? giriş yap