• 2 gun once kobe bryant ile tanitim reklamlari cek, beraber poz ver, 2 gun sonra kadikoy kartal minibusunde ayakta yolculuk et. hayat.
  • yaptığımız maç sırasında, olmadığım bir yere pas atıp, "ne var, sen 3 yıldır oradasın" diyebilecek kadar pişkin, cibiliyetsiz, canımız ciğerimiz..
  • yunanca, beş
  • "gol atmayi sevmiyorum" diyen fc screenshavers golcusu. bir onceki yil son macta parantez in daha cok teklif etmesi uzerine kendisi ile adam adama oynayip gol kralligindan ettigim duzgun insan.
  • kendisi michael schumacher in pistlere veda ettigini acikladigi 2006 italya gp si ile ayni zamanda muhtesem bir dugun ile bekarliga veda etmistir. dugunun bombasi ise masamiza gelip sohbet eden, daha sonra muharrir ile tanis cikip onun capkinlik anilarini anlatan kisiye en son kiz tarafi misiniz erkek tarafi mi diye sordugumuzda aldigimiz cevap oldu:

- ben gelinin babasiyim.
  • heidi'deki clara yürür, bu hisse yürümez*
  • banyo ve mutfak armatür markası. kullanışlı, bir çok çeşitte aksesuarları da görülesi. hem evler, hem de otel, iş merkezi gibi büyük tesisler için ürünleri var. sitesinde hepsi mevcut: (bkz: http://www.pentagroup.com.tr/)
  • bu halka arza girmeden izahnamedeki riskleri bir okuyun. adamlar resmen biz şirketi mahvettik bir destek atın diyorlar. yatırım tavsiyesi değildir.
  • bistte 1.5 yilda aldığı yolu 5 ay gibi kısa sürede geri vermiştir. saglam diyebileceğimiz destek bölgelerinden döküldü. 87'lerden 14.38'lere kadar düşen bir hisse tepki bile veremedi yatırımcısına sabır dilerim.
  • elmas formasyonu var kağıdın grafiğinde. 27 eylül 2023 tarihi itibari ile 23.40 liradan işlem görüyor. ytd elbette, yıl bitene kadar 50-60 liralara çıkma olasılığını yüksek görüyorum..
hesabın var mı? giriş yap