şükela:  tümü | bugün
1938 entry daha
  • o kadar iyi ki nazar değecek diye korkuyorum.
  • gelirken sakatlık geçmişine ve yaşına bakıp lig - kupa - şampiyonlar ligi 35 maç oynasa çok faydalı olur ve bizim için yeterli olur diye düşünmüştüm ama şu anda tek bir maç dahi yokluğunu düşünmek istemiyorum. 30 seneye varacak futbol izliyorum daha önce herhangi bir oyuncu için evde böyle maşallah maşallah diyerek dolandığımı, tahtalara falan vurduğumu hatırlamıyorum. bu adam varken beşiktaş'ı daha önce izlemediğim bir gözle izliyorum. çok büyük futbolcu.
  • 33 yaşında sıkı bir real madrid sempatizanı ve takipçisi olarak pepe'nin ne seviyede bir oyuncu olduğunu çok çok iyi biliyordum, bilemediğim şey ise o seviyeyi fiziki ve mental olarak hiç bozmadan istanbul'a getirebilecek olmasıymış. santiago bernabéu'da ne izlediyseniz şu an istanbul'da onu izliyorsunuz. hem fiziki olarak hem mental olarak zerre kadar eksilme yok hatta artış var, çünkü madrid taraftarı maç esnasında bu derece motive edici değildir, kendisi de zaten geçen hafta bir ropörtajında bunu söylemişti.

dün aslında maça gitmeyecektim ama pepe'yi dünya gözüyle kaç maç canlı izlersem o kadar kardır diyerek gittim stadyuma, tüm maç boyunca gözlerim onun üzerindeydi, yok arkadaş bu bambaşka bir seviye, bu hali ile avrupa'nın tüm baş üstü takımlarında banko oynar, hem de parmak ısırttırarak.

imzalatandan da, imzalamasını sağlayandan da binlerce kez allah razı olsun. allah kendisini nazarlardan saklasın.
  • getirenden allah razı olsun dediğim oyuncu

gerçekten bambaşka bir stoper. bizde olması büyük şans, kıymetini bilmemiz lazım

kendine de çok iyi baktığı belli. yatmaya değil oynamaya gelmiş