şükela:  tümü | bugün
  • abazan bir yazar.
  • (bkz: game of troll)
  • gereksiz canlı.
  • futbolcu sakatlığına "allahın sopası yok" şeklinde yorum yapan bir gereksiz.
  • merhaba ben, "bloklasam mı" diye başlığa girenlere yardımcı olan adam. blokla geç.
  • troll, engelle geç.
  • beşiktaş üzerinden allah'ın sopası yok edebiyatı yapmış. ulan burada gasp edilen haklarimizi saysak tuttugu takimi 4 kez avrupa'ya götürür üstüne geri bile getirir.
    allah beşiktaş için ne dilediyse (iyi-kötü) kendisine nasip etsin. takimina da değil ha direkt kendisine nasip etsin. beddua değil, samimi bir temennidir.
  • bir ezikspor taraftarı.

bir eziktroll.

yememiş içmemiş troll hesabı açıldığında ezikliğinden beşiktaş'a saldırmaya başlamış. daha 500 entry barajını geçmeden hem de...

otur soluklan dicem de götü yiyorsa esas kimliğini açıklasın.. ondan sonra soluklansın !!
  • komiklik yapmaya çalışan ama komik olmadığı gibi rezil olan çomar..
  • mağdur bjklıların saldırısına uğradığıma göre doğru yoldayım.
    sayın mağdur bjklı,
    kanıt için maçların özetlerine bakmanız yeterli. açın tüm maçları, kimin hataları konuşulmuş, bu hatalar kimin lehine yapılmış zaten görürsünüz. tabi isterseniz tüm sezon boyunca yayınlanan spor programlarını da açın. hakemlerin kimin lehine yaptığı hatalar konuşulmuş görürsünüz.
    tek tek saymamı istiyorsan, benim zamanım yok. ben sezon başından beri her hafta tutarak geldim haram puanlarınızı. 29 olan haram fener maçıyla 30 oldu.
    10 kişi kalınca kiev size 6 attı, fener size vodafoneda döşedi. bu maçı da kaybedecektiniz.