şükela:  tümü | bugün
 • maalesef orijinal değildir ve fazlası ile pocoyo adlı çocuk animasyonundan etkilenmiş. etkilenmiş lafın gelişi yoksa pepee'yi birebir pocoyo'dan yürütmüşler kaş göz bile aynı. lan bizimkiler ne güzel bir şey yapmış hissini bize yaşatmıyacaklar anlaşılan..

  (bkz: http://www.youtube.com/watch?v=lfu40meil_y) *

  (bkz: http://www.youtube.com/watch?v=nhsqw9oshve) *
 • türk yapımı, en kötü ihtimal fransız-türk ortak yapımıdır tamam da neden bir türk animasyon karakterinin adı pepee'dir? türkiye'de pepee isimli kaç çocuk vardır? madem yerli bir animasyon yapıyorsun neden adını pepee koyuyorsun?

  iyi, güzel, hoş, hatta türk yapımı olduğunu öğrendiğimde beni şaşırtacak kadar sağlam bir çalışma ama neden elemanın adı pepee? neden yahu?
 • karate pepee bölümü ile bana çocukluğumu hatırlatmış; güzel, eğlendirici animasyon; yeğenim olsa izletirdim, çocuğum olsa yine izletirdim. olmadığından kendim izleyerek test ediyorum. *
 • caillou' nun muadili oluvermiş çizgi film karakteri, benim oğlum dahil birçok bebek ve küçük çocuğun yeni gözdesi, işin güzel tarafı henüz markalaşmamış olması, pepee resimli tişörtleri, bardakları da eksik kalsın. bu entryimle uyuyan devi uyandırmış olmayayım da.
 • o değil de ispanya televizyonu tve'de yayınlanan bir pocoyo* var yaklaşık 5-6 senedir. hem de ödüllü mödüllü. aynı bu pepee. şimdi ayıp olmuyor mu pepee'yi sıfırdan biz yaptık demek?

  bakınız pocoyo şurada: http://www.youtube.com/watch?v=fdxwx7ds2aa

  gerçi seviyoruz, sayesinde 2-3 lokma daha fazla kahvaltı yedirebiliyoruz. bu vesileyle hastasıyız.
 • 2 yaşındaki kızıma trakya karşılamasını ve zeybek'i öğreten çizgilim.
  pepee iyi hoşta ninesinin sesine cidden katlanamıyorum.
 • 7'den 70'e herkesin ağzına dolanan şarkıları olan trt çocuk'da yayınlanan çizgifilm. iki gündür ağzımda şarkısı yenimlen: 'pepee'nin sarıları çoğalıyooor. pepee'nin sarıları çoğalıyooor.'
 • bu yaşta severek izlediğim çizgi film. o ses tonuna bayılıyorum ben. ama fazla atarlı bi tip pepee. bu açıdan annemden -kardeşim 3 yaşında- ve ablamın kızından - o da 3 yaşında- aldığım duyumlara göre çocuklar onun hareketlerini taklit edip hıh'lamaya küsmeye, kibirlenmeye başlıyormuş. yaşım oldu 22 başka hiç bir program böyle esir alamıyor beni. var bi terslik ama.

  en sevdiğim şarkısı için; peeeppe peeeppe çok üzülüyor.
  http://www.youtube.com/watch?v=u7u3ykywexy
 • yeğenimle birlikte her gün kaçırmadan izlediğimiz bağımlılık yapan çizgi film. şarkılarını içimden söylemeye başladım artık. halaylar, zeybek oyunları gırla gidiyor bu çizgi filmde. sonra "ay yorulduk." diye soluklanmalarına bitiyorum hele.
 • şarkılarını ayşe şule (şuşu) bilgiç'in seslendirdiği(kıraç'ın eşi), pepe ve şilanın önceki aylara göre tipsel bir değişiklik yaşadığı ve pepenin bebe diye bir kardeşinin olduğu çizgi film.