şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: pepsi ile cocacola nin hikayesi) ertesinde pepsi ve coca cola firmalari arasinda baslayan kan davasinin eseridir..
  • tad olarak cocacolanin ustun oldugu gercek,ama pepsi daha karizmatiktir,ozellikle kutusu filan..insana daha buyuk bi haz verir ayrica..daha cok pepsi icebilirsiniz bi de..ozellikle pizza hutta ve sinirsizsa..
  • hepsini icerim ben $ahsen.
    coca cola tercihimdir o ayri... pepsi eskiden daha iyiydi bozdu sanki?
  • herkim ki pepsi cola içer dahası coca cola'dan üstün olduğunu iddia eder. o ki mahşerde yanlız kalacak chennemde kırık kola şişeleri üzerinde süründürülecektir.
    cocacola içene kola içen koyunlar yardım ede.
  • coca colanın karizmatik özelliği tartışılmaz bile çünkü ortada yıllardır süregelen bir coke tarzı varken, pepsi şişe şeklini bile hala bulamamış, belirli bir tarz oturtamamıştır.lezzet konusunda da tabi ki coke rulez
  • çocukken herkes cocacola seviyo die
    pepsiye üzülür onu severdim
    ama bi yere kadar
    hala içerim kasmam
    ama cocacola bi yaşam biçimidir
    yaşamayan da anlamaz
  • ben milyonda bir insan olarak diyorum ki: coca cola, pepsi, kahve, çay içmem ama içene de karismam. zorunlu ikisi arasinda sec derseniz de coca coladan sasmam.
  • gereksiz bir tartışmadır zira coca cola her zaman pepsiden önde ve güzel olacaktır.
  • gereksiz bir tartışmadır, zira amerikan sidiğinin dünya borsalarındaki işlem hacminin bana bir faydası yoktur. hele hele ankaranın ayrancısında bu karışımların içerdiği asit, baz ile tepkimeye sokularak ayrana tuz niyetine kullanılmaktadır.
  • pepsi=seker+su