şükela:  tümü | bugün soru sor
 • bünyesindeki cips ürünlerin poşetlerine koyduğu pepsi fişleri kullanılamayan firmadır.

  bir kampanya yapıyorsunuz hem insanları dükkanlar üzerinden rencide ediyorsunuz hem de şikayetlere kayıtsız kalıyorsunuz..

  o ücretsiz kutu kolaların parasını cipsin fiyatına dahil ettiğiniz ortadayken, utanmadan insanları kandırmaya devam ediyorsunuz.
 • linkedin'den insanlara mesaj atıp "şöyle bir pozisyonumuz var sizi çok beğendik telefonunuzu verebilir misiniz" diye soran, verilen telefon numaralarını ise katiyen aramayan bir insan kaynaklarına sahip kurum.

  çevremde üç kişinin başına aynı durum geldi.

  ık'cılara"ık nasıl olmaz" konusu için pepsico, ık dilinde, tam bir case study.
 • tam adi pepsico incorporated. amerikali sirketler toplulugu. pepsi markasindan anildigi üzre sadece kola degil, gida, kargo, insaat, spor malzemeleri imalatida yapmaktadir. bugünki kullanilan adini 65 yilinda frito lay ile birlestigi zaman almistir. uzun yillardan bu yana sektörde iyi bir yere oturmus olan pepsico inc., taco bell, pizza hut, wilson sporting goods, monsieur henri wines gibi sirketleri kendi bünyesine katmistir.
 • yeni ceo'su 50 yaşında hintli yale mezunu indra nooyi'dir.
 • çok yakında türkiye'de oldukça iyi bilinen bir kuruyemiş markasını satın alarak kuruyemiş pazarına da el atacak uluslararası şirket.
 • is ilanlarini kariyer uzerinden kendi sitelerine yonlendiren firma

  sifremi unuttum giremiyorum ilkokul adini soruyor + 2 soru daha var amk yil 2019 hala sikko sikko islerle ugrasiyorlar. direk mail adresini yazinca atsaniza amk salak misiniz siz
 • forbes dergisinin yaptığı araştırmaya göre 1321 çalışanından 388inin kadın olmasına rağmen türkiyede kadınların en hızlı yükselebileceği şirketler arasında ilk sırada yerini alan şirket. *
 • çevreye duyarlı ve bünyesinde hatırı sayılır sayıda çevre mühendisi çalıştıran şirket.
  duyumlarıma göre de bünyesindeki personel pek mutluymuş ve memnunmuş kendilerinden.
 • yakın zamanda yaptığı campus brand leaders projesine katıldığım neredeyse paravan kuruluşmuşcasına isimlerini saklayan merkez binasında bir tabela bile bulunmayan büyük şirket. gayet enerjik neşe saçan elemanlara sahip ve ortam insana sıcak geliyor. birde bugun sıcak geldi diye focus grubuna katıldığım açık açık ekşi yazarı olduğunu söyleyen bir arkadaş vardı inci sözlük hakkında laflıyorlardı. mekatronik ya da benzeri bir mühendislik dalından satış pazarlamacı olması bir bilgisayar mühendisi olup bu alana yönelmek isteyen beni sevindirdi. velhasıl kelam bu şirket enerji fışkırıyo abi.

  not olarak pepsico bünyesinde fritolay, lipton, tamek 'in % bilmem kaçı ve rocco gibi markaları da içinde bulunduruyor.