şükela:  tümü | bugün
  • kesinlikle tavsiye etmediğim online müzayedecilik sitesi. plaklarına ortalama üstü açıklama yapar, aldığınızda vasat olduğunu görüp kalırsınız. ben şahsen uzak durmayı tercih ediyorum.
  • her satış için hem pey verenlerden hem de ürün sahibinden ayrı ayrı %20 komisyon alan site.

sitelerinde komisyonun %20 olduğu belirtiliyor ancak bu komisyonun alışverişin iki tarafından da ayrı ayrı alınacağı ile ilgili bilgi göremediğimden açıklık olması için buraya not düştüm.
  • pişmanlık ve sinir sebebi olan sitedir. sipariş takip kısmı yalandır, kargoyu yolladıkları halde 'paketleme işlem sırasına alınmıştır' ibaresi bulunur. kargoyu farklı şehire yollayıp bu hataları hakkında bilgi verme tenezzülünde bulunulmaz. sitedeki iletişim kısmından gönderilen mesajlara cevap gönderilmez. arandıklarında bilgi verilmez, 10dk sonra geri dönüş yapılacak denir fakat o geri dönüş yapılmaz. 15 gün önce ödemesi yapılan sipariş farklı şehirdeki hatalı kişiye gönderilir ama aynı şehirdeki gerçek alıcısına bir türlü gönderilmez.

uzak durulası oluşumdur.

edit: 2. kez yanlış adrese gönderdiler ve bu konuda yine bilgi vermek veya özür dilemek için aramadılar.
  • gittigidiyor ve n11 gibi sitelerde yenisi kargo dahil 50 liraya satılan diecast model arabaların kullanılmış olanlarını 50 liradan listeleyip (kargo ve komisyon dahil 75 liraya geliyor) müzayede tanımının dışına çıkmış, plak ve kitap harici alışveriş yapmanın hiçbir espirisi olmayan oluşumdur. çok arayıp bulamadığınız bir albüm değilse plak almanın da avantajı yok, açılışı 50 lira olan plaklar ortalama 150 liradan kapanıyor; yani pey veren taraf plak için 180 lira+kargo ödemek zorunda ve aldığınız plak kötü durumdaysa iade veya olumsuz yorum yapma gibi bir şansınız yok.
  • afedersiniz, sikinin keyfine göre mezat süresini uzatan sitedir. mezat onlar isteyince bitiyor. yapacak bişey yok...
  • takip ettiğim iki haritaya son anda pay verilmiş, ben açana kadar da pay verme süresi bitmiş. adam yememiş içmemiş beklemiş yahu, ruh hastası mıdır nedir. neyse üzdü.
  • aylardır erişim sorunu yaşadığım siteye sahip şirket. haftada bir kez belki açabiliyorum sitelerini. saldırı olduğunu söylemişlerdi ancak eninde sonunda bir önlem alınır yahu.