şükela:  tümü | bugün soru sor
  • adam 20. katta oturuyor geceleri perdelerini kapatıyor, sanki milletin işi gücü yok onu izleyecek. uyuyan bir insan için okay ama sırf beni izliyolar kaygısıyla perde kapatmak büyük bir ilkellik. sanki 7/24 seks yapıyor da perde kapatıyor, zaten bir gerizekalı sürekli bir evi izliyorsa iflah olmaz bir sapıktır.
  • perdeyi açarsın sonra millet donla geziyor diye şikayet eder .bu sefer perdeyi kapatırsın sana ilkel derler.
    seçenekler :
    1) geniş alana kurulu bir villa almak.
    2)evi kiraya çıkartıp ormanda yaşamaya başlamak.
  • ee ama bak kendin itiraf ediyorsun,

adamın perdesini kapattığını nasıl fark ettin? baktın, neymiş demek ki bakılıyormuş neymiş adam da bakılmasını istemiyor belki, kapatmış amacına uygun bi hareket olmuş. bunu da ilkellikle bağdaşlaştırmayınız, kendinize geliniz.

ha bakmak istiyorsun da göremediğin için sinirlendiysen o ayrı takma derim, insanların penceresine de bakma derim.
  • tamam kardeş ekmeğinden etmeyiz seni. rezidensimde artık perdeyi kapatmayacağım.
  • 20, 25 katlı binalar uzak mesafelerde yapılmalı ve her gün her gün o perdeyi açıp, örtme derdi yaşamamalı. ama ne çare..dip dibe yaşayınca, kadın görünce dikkat kesilenler olunca, insanların çok sıkıcı hayatları olunca seni izlemeye ayıracak "zaman"ları da oluyor. komik yani...
  • yersiz önerme. yüzde 5 bir ihtimal de olsa 20. kattaki kişinin evinin içi de görülebilir, izlenebilir ve görüntülenebilir. kişi evinin içindeki halinin görünmesini istememe ve engelleme hakkına sahiptir. artık drone'larla her yerde her şeyi çekebilirsiniz. kişi bu yüzde 5 ihtimal yüzünden neden rahatlığından taviz versin ki? ve bu kişiye hangi hakla ilkel denilebilir ki?
  • bbg evimi burası tabii adam perdesini kapatacak.
  • o da bir şey mi benim hayvan komşum geceleri kapısını örtüyor. hatta utanmadan bir de kitliyor. sanki işimiz gücümüz yok evine gireceğiz.
  • neresi ilkellik ben onu çözemedim özellikle istanbul'da artık binalar yüksek olmasına rağmen o kadar dip dibe yapılıyor ki adam yan binada osursa kokusundan sen evinde rahatsız oluyorsun.

ayrıca bizim insanımız aşırı meraklı. hobi balkona oturup eline çayını, kahvesini alıp sağı solu dikizleyenler var.