şükela:  tümü | bugün
 • ing. parfüm
 • mazzy star ve jesus and mary chainin birlikte seslendirkleri karanlık ortamların şarkısı
 • yeni nesil yazar, eski sevgili, yeni kanka :) ufacik tefecik, super $irin, ufaktan deli ama cok sevilesi, bebekche konu$abildigim yegane insanlardan biri... akrep burcu kadininin tum ozelliklerini ta$iyan, fazlasi ile duygusal olan, hayatimin bir bolumunu tamamen kaplayan, kedi gibi sirna$an canim bebi$im, mikropum benim :)
 • kokulu silgi.
  adamda dert bırakmıyor. derdi tasayı siliyor...
 • bajofondo tangoclub ın enfes bir parçasıdır.
 • (bkz: das parfum)
 • (bkz: altıncı nesil yazar)

  fakat altıncı nesil yazar olmasının ötesinde kendisi çetemizin en bir soylu elemanı; organizasyon ve ulaştırma konusundaki hünerleriyle beni otobüs duraklarından toplayan moda düşesi. saygıyla eğiliyorum önünde.

  eğlenceli nevrotik kadınlar toplantılarının değişmez üyesi olan bu hanımefendi, anlatılmaz yaşanır bir insan kıvamında olduğundan bir entrye sığmayacak denli büyük, koltuğun kenarına oturtup, üstüne battaniye çekip, yanına ilişebilecek kadar da tezati bir minik boyutta vücuda gelmiş, içi dolu bir turşucuktur. jalapeno biberine benzer aroması vardır. bu aromasına eşlik eden sakin ses tonuyla beraber gelen bilgelikle karışmış hafif bir kaçıklık da ayrıca bünyesinde mevcuttur. tüm bu özelliklikleriyle son derece "gerçek" olan bir kişi olduğundan mıdır, nedir, ben kendisini çok severim. gelir misafir olur bana, börekler açarım ona ve o da bunlara müteakip bir sarma sarar ki aklınız kaçar. öyle, böyle değil vallahi billahi kaçar.

  (bkz: hayatımın kadınısın)
 • marjinal hayat koleksiyoncusu.
  her tipten arkadaşı vardır, ve herkesle anlaşır. bu kadar insan arasında hayatını kimseyi kırmadan planlayabilmesi, kendinden vazgeçmeden herkesin yardımına koşup, herkesle ayrı ayrı ayrı ilgilenebilmesi şaşılacak bir durumdur.

  her ziyaretime gelişi ayrı bir filmdir bu sevgili arkadaşımın. o bu durumun benim renkli hayatımdan kaynaklandığını düşünür. ben ise onun renklerinin hayatıma bir yansıması olarak düşünürüm bunu.
  körler ve sağırlar olarak biribirimizi ağırlıyoruzdur belki de...*

  kör olmak kötüdür diyemem. hayatın renklerini gösteren böyle bir insanı tanıyorsanız güzeldir bile diyebilirim. kendimi sırf bu yüzden; sırf onu, onun gibi insanları tanıdığım için şanslı sayarım ben...

  iyi ki vardır, öyle bir arkadaştır...
 • bir gün moda tepelerini bizzat kendisi için tırmanacağım tatlı mı tatlı kadın. hain bir planla ani bir baskın yapıp göreceğim kendisini. "sen güzel yazıyorsun" diyor ya ben de ona "sen de güzel yaşıyorsun cicim" demek istiyorum*

  edit: parfum un de manevi isim annesidir. öpüyor o da kendisini.
hesabın var mı? giriş yap