şükela:  tümü | bugün
  • başlık siliniyor ama hala var, hala yazılıyor, biri yalan söylüyor!
  • her yerde gizlilik özel hayat diye atıp tutarken, özel hayatı her türlü delmesine rağmen, sırf farklı yeni popüler diye herşeye atlarsan, tutarlı ossur afedersin der insanlar da.
  • meltem çok başka birşey.
    bu şiddete karşıdaki dağlar banko yıkılır..
  • her entry sildirip tekrar solda görünmesiyle haberi olmayanların bile öğrendiği osuruk. arkadaşımdan geliyor:

+ periscope'u açık unutup osura osura uyumuş ya la. duydun mu ahahahaha.
  • ankara 1. sulh ceza hakimliği'nin 28/06/2016 tarihli ve 2016/3527 d. iş sayılı kararı gereğince bu başlıkta yer alan içeriklere erişimin engellenmesine karar verilmiştir.
  • yıldırım akbulutun sabire şarkısı eşliğinde yaptığı olay
  • şimdi ankara 1. sulh ceza hakimliği'nin 28/06/2016 tarihli ve 2016/3527 d. iş sayılı kararı gereğince bu başlıkta yer alan içeriklere erişimin engellenmesine karar verildi ya, bu değişik iş dosyasına talepte bulunan kim ve bu şekilde bir karar verilmesinin nedeni nedir?

moderasyondan istirhamım -gerekirse belirli kısımları çıkararak- lütfen mahkeme kararını yayınlasınlar.
  • (bkz: canısı)
    hem osurarak uyu hem periscope aç
    biz mi dedik periskopun karşısında osurarak uyu diye hadi uyuyosun niye osuruyosun hadi osuruyosun niye uyuyosun
    unutma sabire eller ayırsa bire yıllar ayırsa bire yollar ayırsa bire biz osurmadan uyuyamayız.
  • şaşırtan şaka gibi olay. ama kim yapmış detayını bulamadım, biraz googleda arayayım.

edit: liveleak'de buldum, tüm dünya biliyormuş bi ben bilmiyomuşum amk.