şükela:  tümü | bugün
  • deneyipte yapamadığım eylemdir.eksik ne diye düşündüm; saçları sarıya boyattım yine olmadı. ygs ' ye girdim hayırlısıyla hukuk okuyacağım.
  • herkesin osorduğuğuna kimse karışamaz. şu şo şekil osusur bu bu şekil osurur. herkes istediği gibi osurur.

osurmak bize gurban olduğum allah tarafından bahşedilmiştir amma fakat lakinki öyle değildir. ha benim yoruğlamam bu kadar. hadi hayırlı işler.
  • ankara 4. sulh ceza hakimliği'nin sabire meltem banko'nun talebi üzerine verdiği 22.09.2017 tarihli ve 2017/5196 d.iş sayılı kararı uyarınca bu başlıkta yer alan içeriklere erişimin engellenmesine karar verilmiştir.
  • sarışın bir avukat tarafından icra edildiği iddia edilen davranış. ben buna bizzat şahit olan yüz binlerin yalancısıyım.

yalnız yaptığı hareketten çok yargıyı devamlı kendisiyle uğraştırıp komple entry silme iş emirleri çıkartmasına gıcığız. ne olmuş ablacım horluyorsan. ben de horluyorum hatta osuruyorum uyurken hiç bu kadar büyük olay olmuyor!
  • savcılıklara osuruk hızıyla ulaşan birinin yaptığı iş.
  • yargıyı meşgul etmeye bayılan bir avukatın yapmış olduğu iddia edilen eylem.

duydum ki bu hatun entry 'ini sildirdiğinde hacı gibi bir şey oluyormuşuz sözlükte.
  • iyi de osurmak da suç mu?