şükela:  tümü | bugün
  • yeteneklerine, zekasına, bilgisine ve ilgilerine büyük saygı duyduğum yazar. kardeşim sayıyorum kendisini. onunla sohbet edince aklım başka işliyor, dimağım zenginliyor. var olsun.
  • kral adamdır . kardeşim olsaydı onun kadar yakın olabilirdim ancak diyerek kardeşliği ölçebileceğim bir kişiliği vardır . özgün ve kudretli düşünme mekanizmaları vardır .ve de devamlı takip edeceğim bir insandır .
  • sözlükte artık sık rastlanmayan çıkarsız, kaliteli yazarlardan. sanat filmleriyle arası iyi:swh`, sinema sohbeti güzel. bunun yanında tatlı dilli ve zarif bir kişiliğe sahip insan.
  • kendisinden çok şey öğrenebileceğiniz mütevazi kişilik. az var artık sözlükte onun gibilerden.
  • benim gibi gereksiz birinin başlığına düzinelerce övgü yazmaya üşenmemiş güzel insan. buradan da çok iyi bir insan olduğuna emin olunabilir.
  • hakkımdaki ilk entryi girmiş yazar
    çok teşekkür ederim kendisine buradan
    ama tabi (bkz: ömer çatkıç)'ı hatırlatmam ayrıca hoş olmuş
    badi belledim
  • bilgi içerikli entrylerin kıymetini bilen yazar arkadaş.

güzel insan.
  • doktor ciktiginda (ne doktoru olursa olsun) "dokthorrrr, cul-de-sac'im agriyoooor, dokthooorr" diye hastaneyi inleterek kendisine tedavi olmak istedigimdir. o olmazsa ileride olusacak romatizmalarimi da gosterebilirim, neticede romatizma olsun, cul-de-sac agrisi olsun bunlar samimi doktorlar tarafindan iyilestirilecek samimi hastaliklar. tedavi olurken 2-3 film muhabbetinin de belini kirariz. neticede bir tarkovsky'nin bir angeloupolos'un yeni filmi olmayacak ama biz hala "stalker" dendiginde birlikte ayni seyi anliyor olacagiz.
  • tasnifçidir .
  • engin müzik bilgisine ve şarkı arşivine sahip yazar. üstelik paylaşımcı.