şükela:  tümü | bugün
  • kardeşim, dostum, arkadaşımdır. çok şey öğrendim ondan, daha da öğreneceğim besbelli. buralara lazım adamdır. hadi hayırlı olsun. maaşallah. şanına yakışanı yap!
  • bir troll. midesiz yaşamaya çalıştığı söyleniyor. cumhuriyet düşmanlığı şimdi ekmek çıkarıyorsa da siyasal islam devri bitince kaçacak delik arayacak muhtemelen.

(bkz: 1919-2019 osmanlının ikinci fetret devirdir)
  • adam/kadın -cinsiyeti hagisiyse- gibi troll dür. anlatmak, göstermek istedikleri var. yıllardır troll diye midesiz, haysiyetsizlerle muhatap olmuş yazar kitlesi alışkın dğeil tabi buna.

salaklığımızı yüzümüze çarpar ama biz parmağa bakmaktan aynadakini göremeyiz.

(bkz: hll spr dwm)
  • sahibinin köpekliğini yapan aşağılık bir trolldür.

yalnız helal olsun kurnaz çocuk, ben ekşi sözlükte bu kadar cahil olduğunu bilmezdim. bir de millet okusun diye uzun uzun entry giriyorum. hayır biri okumamış bi entry girmiş anlarım da laf soktuğunu sanan entryi 50 kişi favlamis onun altindakini 80...

ondan sonra furkana kızıyorlar, furkan sizi sikinde oynatıyor haberleri yok.
  • yakında uçacak yazar.
  • validesinin bir doktorla yasak aşk yaşadığını düşündüğüm yazar. trol sıçmığı.
  • doktor düşmanlığıyla ün salmış ezik yazar.
    nedense hep gece gelir bu yazdığı şeyler aklına.
    kendisinin nöbet usulü çalışan bir personel ya da hemşire olmasından kuşkulanıyorum.
    ya da bir yakınının ciddi bir hastalığı var ve hastahaneden çıkamıyor olmalı ki bu kadar nefreti biriktirebilsin.
  • -doktorlarla ne sorunun var? biraz anlatsana.

kimbilir etrafındaki hangi doktoru kıskanıyor. muhtemelen hemşire ya da sağlık teknisyeni. yazuktur.
  • ahlak yoksunu ve kindar bir kişi. hayatındaki en büyük şansı sözlükte yazar olmak. kendisiyle tanıştığımda ufak sürprizlerle simasını değiştirmek istiyorum. umarım tanışma fırsatımız olur...
  • durup durup fetretli osmanlılı entry giren ilgi budalası aktroll.