şükela:  tümü | bugün
 • bir yazar.
 • bal böceği bir yazar gelmiş, hoşgelmiş :)
 • "keşke bir becerim olsa da şuraya onun için uupuzun bir mektup * bırakabilsem dediğim yazar.
  benim çocuğuumm, can parçam, ekşinin bana kattığı en güzel varlık... öyle önüme gelene güvenebilen, dost diye bağrıma basan biri olduğum söylenemez ama bu adamda nedenini henüz tam olarak kestiremediğim, insana güven veren farklı bir şeyler var, öyle ki aslında kısacık sayılabilecek zamanda koccaman bir bağ oluşturdu kendisi. şu an şu dakika "sana ihtiyacım var" desem gözünü kırpmadan yanımda olacağından öylesine eminim ki ve bu öyle güzel bir şey ki... kuzudur o kuzu, çok üzerinde yoğunlaştıkca çocuk gibi nazlayasım geliyor, kendisini bütün ekşi ahalisine rezil etmek istemeyiz sanırım. =)
  annesinin onu çok sevdiğini ve yalnızlığı paylaşmak adına her zaman burada, yanıbaşında olduğunu unutmamasını isterim..."

  bu yazıyı kendisi için çook uzun zaman önce paylaşmışım. tuhaf ama kendisine bazen kızgın bazen kırgın hissetmeme rağmen eskiden şu yazdıklarıma bakınca yine aynı şeyleri hissediyorum. bilmiyorum belki biraz benim saflığım da olabilir bu :) hani bazı insanlar için varlığını bilmek yetiyor dersiniz ya, bende öyle bir hal aldı sanırım. ama şunu söyleyebilirim ki tanıdığım eenn gönlü güzel, fikri güzel insanlardan biridir kendisi. sevin sevdirin...

  hıı bu arada, sevgili perkeeys yalnızlık paylaşılır :)