• aldığım barkod okuyucunun türkiye temsilcisi olması dolasıyla bugün tanıştığım ve tanışmaktan mutlu olduğum bilişim firması. önce kurulumda sıkıntı yaşadım, teknik servise kolayca ulaştım, marka model belirttikten sonra güzelce anlattılar ne yapmam gerektiğini ve sorunu hallettim. sonrasında siyah zemine sahip barkodlarda problem çıktı, cihaz okumuyordu. tekrar aradım, aynı arkadaş hemen mail adresimi aldı daha telefonu kapamadan gerekli yazılım mail adresimdeydi. çabukluk ve yardım anlayışları beni çok mutlu etti. tek eleştirimi yapayım; bu bahsettiğim bilgileri bir mini kullanım klavuzu olarak kutunun içine koysalardı, ne ben, ne onlar bu kadar yorulmayacaktık.
  • şu günlerde vodafone reklamlarında ( komple iletişim kampanyası) arz-ı endam etmekte olan firma
  • sql 2000 ile 2005 arasındaki farkları bilemeyen,

bizim için yaptıkları terminal yazılımlarıyla bizi müşterilerimize rezil eden,

yaptıkları hataların müşterilerine neye mal olduğunu anlayamayan çalışanlara,

yaşanılan her problemde,

"doğan gelsin halleder", "doğan şimdi yolda" diyen bir patrona sahip şirket.

maalesef bir tek doğan'la olmuyor.

edit: ismi yanlış yazmışım.
  • barkod cihazını tamire gönderdik kendisinden daha pahalı tamirat ücreti çıktı. 118 amerikın dallırs. yok artık.
  • 2011 yılında da bilişim 500 sıralamasında kendi alanında yine birinci gelmiştir.

http://www.toplantidunyasi.com/…rkcell-ve-vodafone/
  • çok agresif ve iddialı bir patrona sahip firma
    (bkz: çok çalışmam lazım çok)
  • batmıştır.
hesabın var mı? giriş yap