şükela:  tümü | bugün soru sor
 • rossmann'ın diş macunu, fırçası, vs markası.

  (bkz: http://www.rossmann.de/…etsmarke/perlodent-med.html)
 • yalnızca rossmann'da satılan , almanyadan ithal edilen colgate - sensodyne - ipana gibi markalara taş çıkartır nitelikte kaliteli ürünleri olan ağız ve diş sağlığı ürünleri markası.

  kanımca en iyi diş macunu colgate optical white'a denk gelen perlodent dental weiss. ayrıca sürekli seyahat etmesi gereken veya vakti kısıtlı olmasına rağmen bakımından birşey kaybetmek istemeyen çalışanlar için küçük seyahat paketleri'de vardır. mini fırçalar , mini diş macunları v.s de üretir. kullanın , kullandırtın. hem ucuz hemde kaliteli.
 • ağızda kuruluk yapmadığı ve ciddi manada diş beyazlattığını bir kaç denemeden sonra emin olduğum rossmann mamulü diş macunudur.

  fiyatı ile de yüzleri güldürür...
 • 2 liraya müthiş bir iş çıkaran diş macunu. muadilleri bi siktir gitsin.
 • ağız bakım suyu ve diş ipi de üsper olan rossmann ürünü.
 • hassas dişler için olan çeşidi gayet başarılı olan ağız bakım markası.
  üzerinde "öko test sehr gut" ibaresi bulunmakta.

  ayrıca sls içermemesi ile gözüme girmiştir.
 • rossmana gittim diş macunu ve ağız bakım suyu alacaktım bir baktım diş macunları 3 tl sadece. hemen sözlüğe girip hakkındaki entry lere ve hemen aldım bakalım iyi mi
 • herkes övmüş, ben dövmeye geldim.

  rossmann'da diş macunu seçerken, bir çiftin "ay benim diş hekimim bile bunu kullanıyor" demesiyle kocişkoların kocişkosu crowley "deneyelim" dedi. tamam dedim. normal şartlarda paradontax kullanıyor ve seviyorduk. hatta birkaç günlük kullanım için paradontax macunumuz vardı ama ben heyecanla perlodenti açtım, kullandım. ilk bir hafta hoşuma gitti. arada karbonat ile de fırçalıyorum dişlerimi. ovvv harika! ama bu hafta ne kadar fırçalasam da pis gibi geliyor dişlerim. ön alt dişlerim dipleri sanki böyle kapkara oldu, pütür pütür. hayallerim yıkıldı amk. bilmediğim şeyi almıcam bi daha.
 • bir süredir florürsüz diş macunu ve ağız bakım suyu arıyorum. bugün rossmann'da bu marka bir ağız bakım suyu buldum. * farklı çeşitleri var, konsantre olanında florür yazmıyordu. aldım, kullanıcam. yorumları daha sonra yazarım.
  o sevinçle diş macunlarına baktım, hepsinde florür var ve çok ucuz, 3 lira?
  mevcut farmasi diş macunumu değiştirmem kolay kolay ama alternatif florürsüz diş macunu gelsin artık memlekete!
 • çok küçük yaşlarda - en büyük hayalimin bembeyaz dişlerim olsun istediğim yaşlarda- dişlerim beyazlasın diye bir sürü su, pahalı macunlar, geleneksel yöntemler, karbonat denemiş biri olarak beyazlatma vaadeden macunu tamamen ucuz ve gramajı da fazla olduğu için almıştım. almanlarin yaptıysa vardır bi bildiği diyerek aldım. kendi disimden pek umudum olmadığı için bi beklentim olmadı ki zaten bir etkisi olmadı.

  ama aldıktan 3 gün sonra babam 'sen o macunu nerden aldın dişlerim kar gibi oldu' diyerek yanıma geldi. işe yaradığını gördükçe babam daha hevesli kullanıyor bu macunu ve bi kaç tane daha al dedi :)