şükela:  tümü | bugün
  • muhtesem tadlara sahip italyan dondurmasi.

bizim yıllardır yediğimiz dondurmadan hem malzeme olarak hem yapım tekniğinde kullanılan makineler olarak farklı. italyanlar, gelato için 'artizan dondurma' diyorlar, yani endüstriyel olmayan, satış yapılan mekânın arka tarafında yapılıp ve taze taze servis edilen .
  • yeni restoran girisimcilerine dondurma dolabi ve fiyatlandirma konusunda fazlasiyla yardimci olan italyan dondurma firmasi.
  • daha tatmadan, ismini okuyunca tadının güzel olduğu anlaşılan italyan dondurması.
  • gelato dediğimiz hakikaten harika bir dondurmadır. bu dondurma, eğer sadece adını almadıysa bu da güzel olabilir.
  • dondurmaci acmasi gereken marka.

efendim bu pernigotti'nin expo 2015 milano'da actigi standda yedigim cremino'su sanirim 36 senelik hayatimda yedigim en lezzetli ikinci dondurma odulunu fazlasiyla haketmektedir. bagimlilik yaratir ki expo'ya her gidisimde yarim kilo yemeden donmemisimdir (bkz: mubalaga).

yalniz ne yazik ki pernigotti'nin perakende satis yaptigi bir dondurmaci bulunmamaktadir. bu yuzden evet, bu muazzam tattan bizi mahrum birakmamak icin dondurmaci acmasi gereken bir markadir.
  • ayıptır söylemesi...

ama söylemem gerek..

yenilesidir efendim..

şekeri ayarındadır...yakmaz...

sütün tadına varırsınız...

1m migroslar dışında tüm migroslarda olduğunu söyler kendileri..

şiddetle tavsiye edilir....
  • 100 gr için;
    enerji 1689,2 kj / 405,4 kcal
    yağ (g) 27
    karbonhidrat (g) 35
    protein (g) 5.6

gereksiz bilgiden sonra yorum olarak tadı gayet iyi. tam yağlı dondurma.
    algidanın tek elini yıkması herkes için yararlı olur.
  • tarihçesi, magnum'dan daha eski olan dondurma.

görüntü itibariyle aynı olsalar da, tat ve kıvam olarak aralarında ciddi farklar var.

iyi mi? iyi ama övgüler yağdırmaya pek gerek duymuyorum.

imaj reklamı zayıf/pazarı kısıtlı veya bölgesel olduğu kesin.

bu yüzden her zaman magnum'la kıyaslanacak bir dondurma.
  • bu arkadaşları türkiye piyasasına girmeye kim ikna ettiyse helal olsun. o adamı alın cumhurbaşkanı yapın, ancak bu kadar pazarlayabilir ülkeyi.
  • merak ettiğim marka.
    amma marketlerde görmeme rağmen henüz cesaret edemedim.
    (biri beni fişteklesin).