şükela:  tümü | bugün soru sor
  • agız yoluyla, oral
  • görüp görebileceğiniz en berbat internet sitesine sahip firma. mağazalarında satılan ürünlerin %1'i bile yok, cep telefonuyla çekilmiş gibi duran fotoğraflar da cabası. aslında bunların olayı başka. herhangi bir giyim mağazası değil burası.

türkiye'de fabrikalarda üretilip dünyaya ihraç edilecek olan ünlü firmaların birbirinden güzel ürünlerinin stok fazlası olanlarını oldukça uygun fiyata satıyorlar. bu mağazalarda 5-10-15 tl'lik fiyatlara gayet kaliteli george , h&m , gap , c&a , topshop , next , victoria's secret iç çamaşırları, elbiseler, tunikler, bluzlar, hırkalar, pijamalar, bebek-çocuk ürünleri satın almak mümkün. bir bağdat caddesi'nde, bir de göztepe optimum avm'de mağazaları var benim bildiğim, gittiğim. belki başka yerlerde de vardır.

haklarında şöyle bir haber de var
  • arada sırada iyi şeyler çıkan, baskı t-shirt'e 40-50 tl para vermek istemeyenlerin bir numaralı adresi.
  • nişantaşı ve şişli'de de birer adet bulunan mağazadır.
  • bim'de satılan toz deterjan markası. renkliler ve beyazlar için ayrı seçeneği vardır.
  • adana' da üretilen bir deterjan markası.
  • bir deterjan markası. reklamlarda platin saclı bir kadın (saba tümer di galiba) oynatıp ‘ben de bunu kullanıyorum’ dedirtmiş ve yandan gelen hizmetci kadın ‘ya bırak allah askına çamaşır makinasının yerini bile bilmiyorsun ben peros kullanıyorum o da peros la yıkadığım gömleği giyiyor keh keh keh’ diye espri yapıp pınar altuğ a fena tas atmışlardır.
  • samimi bir reklama sahip deterjan markası. bir
    birimizi sikmeyelim temalı reklam güzel olmuş. nihayetinde bu ünlülerin o işi yapmadığını hepimiz biliyoruz.
  • yerli uretim, yerli sermaye diyerek dikkatimi ceken deterjan markasi
  • zamanında regal markasının yürüttüğü reklam stratejisini yürütmeye çalışan deterjan markası.