• lanet olsun yapacağınız reklama. "bu da geçer, bu da geçer" diyerek inleyen biri, depresif görüntüler. moral vermekten çok intihara sürükleyen bir reklam.
    uzun zamandır bir reklama bu kadar ayar olmamıştım.
  • türkiye'de fabrikalarda üretilip dünyaya ihraç edilecek olan ünlü firmaların birbirinden güzel ürünlerinin stok fazlası olanlarını oldukça uygun fiyata satıyorlar. bu mağazalarda çok uygun fiyatlara gayet kaliteli george , h&m , gap , c&a , topshop , next , victoria's secret iç çamaşırları, elbiseler, tunikler, bluzlar, hırkalar, pijamalar, bebek-çocuk ürünleri satın almak mümkün. bir bağdat caddesi'nde, bir de göztepe optimum avm'de mağazaları var benim bildiğim, gittiğim. belki başka yerlerde de vardır.

edit: peros ismi değişmiş, hemis olmuş.

haklarında şöyle bir haber de var
  • eylül ayında fiyatı uygun diye aldığım, sonrasında memnun kaldığım deterjan markası. marka takıntınız yoksa alın kullanın parasının hakkını veriyor , altus çamaşır makinesi ile gayet yeterli sonuçlar veriyor.
    ama bulaşık makinesi deterjanı konusunda fairy tek geçerim arkadaş, o benim kırmızı çizgim
  • sürekli sinirli yazıyorum diye tepki görüyorum ama bu reklamı görüp de sinirlenmemek mümkün değil.

bu reklamlarınızı test etmeden mi yayınlıyorsunuz anlamıyorum.

çok kötü bir reklam; sürekli yayınladığınız için markaya karşı olumsuz duygu yaratıyorsunuz. pazarlama ekibi duy sesimizi!
  • yayınlandığı reklam resmen iticilik örneği, nasıl bir bütçe varsa sürekli çıkıyor. nasıl bir fonlama yapılmış başka hiçbir temizlik firması bu kadar reklam yapamazken bunlar acitasyonun dibine vurmuşlar.
  • ya şu reklamı duyunca midem bulanıyor. yapanın da gösterenin de g***** s*****.

leş gibi reklam bunun satıldığı marketin kapısından bile girmem. akp destekli midir nedir a.q markası.

şu çöp reklamı duyduktan sonra stratovarius - tomorrow dinlemek şart.
  • bu krizde ciddi bir çıkış yakalayan ve reklama sağlam yatırımlar yapan sahiplerini merak ettigim yerli markadır.
  • adana' da üretilen bir deterjan markası.
  • esra erol'un reklamlarında oynattığı için hiçbir ürününü almadığım firma.

bazı ürünlerini deneyesim geliyor kimi zaman sonra esra erol geliyor aklıma.
  • yerli uretim, yerli sermaye diyerek dikkatimi ceken deterjan markasi
hesabın var mı? giriş yap