• poi'yle hasret gidermek isteyenler için güzel bir yazı.
  • bu kadar geç izlediğime pişman olduğum dizidir. bazen sürekli makinanın bulduğu isimleri haklayan adamları mı izleyeceğim dedirtip aniden bölüm sonlarında merak uyandırarak kendinden koparmamıştır. ayrıca içinde birçok hikayenin aynı an da işlenmesi de senaryoyu daha çekici kılıyor. 2011 yapımı olmasına rağmen şu an yapılan birçok yapay zeka dizileri ve filmlerine taş çıkarır. hele bir sahnesi vardır ki pink floyd eşliğinde süslenerek en vurucu bölümlerden birine imza atmışlar. welcome to machine şarkısı sanki bu dizi için yazılmış. izleyin, izlettirin.
  • ne diyebilirim ki, eksikliğini fazlasıyla hissettiğim ve kendisiyle bütünleştiğim bir dizi. bittiğine gerçekten üzüldüm...
  • father...

bizim gibi baba hasreti çeken kardeşler; makine ve yaratıcısı arasındaki evlat-baba ilişkisini bile kıskanır. o büyülü kelimede gözleri dolar.

tanım: iyi dizi
  • 87 yeni entry gördükten sonra beni heyecanlandıran dizinin başlığıdır. olmadı sözlük yeni sezon haberi değilmiş
  • çok sevdiğimi biliyordum ama bu kadar kanıma işlediğini bilmiyordum. 2020 yılında spotify'da en çok dinlediklerimin 17 tanesi bu dizinin soundtrack parçası. ve bunu bir listeden falan da seçmedim. random aratıp dinliyorum. dizi resmen dna'larıma kadar işlemiş.
  • teknoloji çağının en güzel distopyalarından birini izletmiş olan güzeller güzelim.

bitirdikten sonra çok üzüldüm yayınlandığı zamanlarda izleyemediğime. 6. sezon haberlerini arattım vesaire ama nafile.

ayrıntılı güzellemesini boş bir vaktimde yapacağım fakat... root... dizi tarihinin en iyi karakterlerinden biri. aşığıyız, hastasıyız.
  • çok özledim...
  • ara ara açıp sahnelerini bölümlerini izliyorum. her izlediğimde de farklı bir ayrıntı farkediyorum o bölümle ilgili, çok ilginç.

tanım: hala izlediğim en mükemmel dizi.
  • an itibariyle bitirdiğim şimdiye kadar izlediğim en iyi dizi. keşke devamı gelse...
hesabın var mı? giriş yap