şükela:  tümü | bugün soru sor
 • playstation 2'deki persona 4 oyununun ps vita için yeniden elden geçirilmiş, bir nevi hd versiyonu (gelişmiş grafikler ve yeni karakter).

  ben çok beğendim, ilk kez bir oyunu ps2'de oynamamamış olduğum için sevindim.
 • yapılmış en iyi jrpg benim için. sanırım yan karakterlerin çok iyi oluşturulmuş olması nedeniyle. yoksa bildiğiniz zindanda git yaratık kes oyunu.
 • ps vita'daki en güzel oyun olsa gerek. hikayesiyle, oynayış tarzıyla ve oynayışının alışılmadık olmasıyla insanı kendine bağlayan, sıcak, eğlenceli ve muhteşem bir oyun.
 • böyle bir oyun yok yahu. valla yok. anime izleyenler bilir. bazen öyle bir an gelir ki hiç bitmesin istersiniz. aynısı burada da var.

  100 saat üzeri oynanış süresi, mükemmel gizlerle dolu hikâye, arkadaşlık, dostluk, sevgi, nefret, hayat vs. vs. herşey burada var. vita sahibi olan adam şu oyunu oynamamazlık etmemeli.

  yahu çok güzel beya :d
 • ps vita'nın en iyi oyunu, j-rpg'ler arasında yeri bambaşkadır.

  neye zaman ayırdığınıza çok dikkat ederek oynayın, eğer benim gibi boş zamanlarınızda zindana girip kasılmak yerine ilişki kasarsanız sonra zorunlu zindanlarda o boss'u yenmek için tüm gölgeleri kesmek mecburiyetinde kalırsınız. hatta sırf bir boss'u kesebilmek için o boş geçirdiğim zamanların save datasına overwrite yaparak zindan kastığım bile olmuştur.
  buna rağmen, " zindanı ne eyleyeyim, bana yukikomu verin" diyorsanız bari sık sık save almayı unutmayın.

  edit: yukarıda bahsettiğim şekilde oynamayı yarıda bırakıp (en son asıl katilin dungeon'ında boss'u kesemeyeceğimi düşünüp shadow'lar aracılığıyla deneyim kazanmaya çalışıyordum), 100% guide'ı takip ederek oynamaya başladığım süper oyun*.
 • bu sabah psvita'da başladığım oyun. ilk 5-6 saat için yorumum oynanışın ve hikayesinin çok eğlenceli olduğu yönünde. oynamak isteyenlere tek önerim benim gibi "kaç yılın gamerıyım very hardda açayım" demeyin oyundaki her büyük savaşı 5 kere oynayarak geçebiliyorum.