• playstation 2'deki persona 4 oyununun ps vita için yeniden elden geçirilmiş, bir nevi hd versiyonu (gelişmiş grafikler ve yeni karakter).

ben çok beğendim, ilk kez bir oyunu ps2'de oynamamamış olduğum için sevindim.
  • yapılmış en iyi jrpg benim için. sanırım yan karakterlerin çok iyi oluşturulmuş olması nedeniyle. yoksa bildiğiniz zindanda git yaratık kes oyunu.
  • ps vita'daki en güzel oyun olsa gerek. hikayesiyle, oynayış tarzıyla ve oynayışının alışılmadık olmasıyla insanı kendine bağlayan, sıcak, eğlenceli ve muhteşem bir oyun.
  • böyle bir oyun yok yahu. valla yok. anime izleyenler bilir. bazen öyle bir an gelir ki hiç bitmesin istersiniz. aynısı burada da var.

100 saat üzeri oynanış süresi, mükemmel gizlerle dolu hikâye, arkadaşlık, dostluk, sevgi, nefret, hayat vs. vs. herşey burada var. vita sahibi olan adam şu oyunu oynamamazlık etmemeli.

yahu çok güzel beya :d
  • ps vita'nın en iyi oyunu, j-rpg'ler arasında yeri bambaşkadır.

neye zaman ayırdığınıza dikkat ederek oynayın, eğer boş zamanlarınızda zindana girip güçlenmek yerine social link'e oynarsanız, zorunlu zindanlarda güçlü boss'ları yenmek için tüm gölgelerle savaşmaya mecbur kalırsınız. sırf bir boss'u yenebilmek için o boş geçirdiğim zamanların kayıt verisininin üzerine yazarak zindana gittiğim bile olmuştur.

buna rağmen, "zindanı neyleyim, bana yukikomu verin" diyorsanız sık sık kaydetmeyi unutmayın.

ekleme: yukarıda bahsettiğim şekilde oynamayı yarıda bırakıp (en son asıl katilin dungeon'ında boss'u yenemeyeceğimi düşünüp gölgeler aracılığıyla deneyim kazanmaya çalışıyordum, tabii bundan önce en kötü sonlardan birini atlatmıştım.), 100% guide'ı takip ederek baştan oynamaya başladığım.
  • bu sabah psvita'da başladığım oyun. ilk 5-6 saat için yorumum oynanışın ve hikayesinin çok eğlenceli olduğu yönünde. oynamak isteyenlere tek önerim benim gibi "kaç yılın gamerıyım very hardda açayım" demeyin oyundaki her büyük savaşı 5 kere oynayarak geçebiliyorum.
  • allah belasını versin böyle oyunun. daha çok retro oyunları oynamak için yeni edindiğim vita'ya bu oyunu indirdim. biraz bakayım diye açtım alet elimden düşmüyor bunun yüzünden. bir sürü iş var ben açmış shadow kesiyorum, social link kasıyorum kurtarın beni.

hikayesiyle, dinamikleriyle şahane bir oyun. benzer oyun tavsiyesi olan yazarlar varsa pc veya vita platformu için merakla bekliyorum.
  • ps vita'nın en iyi oyunu. 3 kere bitirdim. her seferinde de farklı detayları keşfettim. gizli zindanları ve gerçek sonu * göremediyseniz, kesinlikle tekrar denemelisiniz. oyun sürem 175 saatin üzerinde, favorim neşeli karakteriyle rise kujikawa.
  • https://www.gamespot.com/…oon-leakers/1100-6478199/

söylentilere göre pek yakında pc'ye çıkacak olan ve zamanında ps2'de ilk versiyonunu oynadığım muhteşem oyun. merakla bekliyorum.
  • https://twitter.com/…ion/status/1270455112562102272

aylar once aldigim persona 5'e baslamistim karantina zamaninda. su anda ng+ oynayarak trophy kasarken bu tweeti gordum ve ebay sepetimde duran vita'nin kafasina siktim aninda.

pc versiyonunda denuvo olacakmis. gerci her oyun once denuvolu cikip 1 hafta sonra kaldiriliyor.

kisacasi muthis haber. pc sayesinde persona'nin popularitesi artarsa eski oyunlari remake yaparlar diye umuyorum. gerci jrpg icin remake'e ne gerek varsa...
hesabın var mı? giriş yap