şükela:  tümü | bugün soru sor
 • olivier assayas'ın yeni filmi. fransız senarist/yönetmenin fantastik korku türündeki ilk filmi olacak aynı zamanda. yazık ki başrolde yeteneksiz kristen stewart'a izleyeceğiz. olur da assayas'la yolum kesişirse stewart'ta ne bulduğunu sorarım(!). bu yeteneksiz aktrise sils maria'dan lars eidinger eşlik edecekmiş. çekimlere 5-6 güne başlanacakmış. film yetişirse cannes'da gösterilebilir. neyse, bakalım assayas nasıl bir korku/hayalet filmine imzasını atacak.
  o değil de robert pattinson, robert de niro ve rachel weisz'lı o suç filmi çekimlerin ilk gününde iptal edilmeyeydi iyiydi. o filmi merak etmiştim.
 • cannes'da yuhalanmış film.
 • (bkz: http://www.indiewire.com/…ayas-cannes-2016-20160517)

  sanki iki farklı senaryo yanlışlıkla iç içe geçmiş gibi geldi. personal shopper'lıktan mükemmel bir drama çıkacakken içine kızılötesi karışmış. halbuki bluetooth bilmemkaç nokta sıfıra geçtik. taç nükte az. cannes'da

  *: cannes'da yuhalanmış dicektim ki öyle kalmış cümlem oısjfısogj. keşke yalnız bunun için düzeltseydim seni.
 • sabah gösteriminde bazı kişilerce yuhalanırken, akşam gösteriminde uzun bir süre ayakta alkışlanmış olivier assayas'ın son filmi.
  daha da merakla bekliyorum. trailer
 • olivier assayas'a cannes'da en iyi yönetmen ödülünü getiren film. hele hele. bi gösteriminde yuhalandı diye hemen üst entry'mde karalamışım ama merak hakimiyeti var şu an.
 • meraklısına kristen stewart'ı bol bol üstsüz sahneler vaad eden film. merakla bekliyoruz.
 • 102 dakikalık, 2016 yapımı film.

  6 / 10.

  fransa-almanya ortak yapımı olan personal shopper, 1955 doğumlu fransız yönetmen olivier assayas tarafından yazılıp yönetilmiş, "kendine has" bir atmosfere sahip gerilim filmi. ( assayas; yine stewart'ın rol aldığı 2014 yapımı clouds of sils maria'yı da yazmıştı )

  merak uyandırıcı bir girişe sahip filmde başrolde kristen stewart'ı görüyoruz. stewart gerçekten - nadir rastlanan - iyi performanslarından birini çıkarıyor. role oldukça iyi adapte olmuş ve film süresince genel yapıyla uyumlu bir havası var. diğer yandan, filmin başındaki merak uyandırıcı yapı, tempo; bir noktadan sonra düşmeye başlıyor. son yarım saatten çok daha önce de tahmin edilebilir bir rotaya giriyor. uzayan sahneler, cep telefonu ekranından dakikalarca takip ettiğimiz mesaj sahneleri v.b - seyirci tipine göre de değişmek üzere - yorucu gelebiliyor.

  sonuç olarak orijinal bir drama-gerilim denemek isteyenler ve stewart takipçileri için fena olmayan bir seçenek. gece ya da karartılmış ortamda izlenmesi de özellikle önerilir, ayrıca.

  her eve imdb
 • karman çorman etmişler filmi, ne anlamamız gerektiğini bilemedik
 • kristen stewart'ın ilk defa oyunculuk gösterdiği türlerle oynayan olivier assayas filmi.
  ben beğenen kampta buldum kendimi, nereye gideceği belirsiz film seyirci beklentilerini yıkıyor.
  merak edenlere eleştirisi burada
 • deneysel izlemeyi sevenler sizin için cannes seçkisi.